Rüyada yavru köpek görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada yavru köpek görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada yavru köpek görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada yavru köpek görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yavru köpek görmek; dünya hayatına düşkün, günah işlemekten sakınca görmeyen kimseye delalet eder. Zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime, havlayan yavru bir köpek şirret ve aşırı tamahkar insana, yavru köpek ısırması yahut tırmalayaşı düşmandan görülecek zarara yahut hastalanmaya, yavru köpeğin elbisesini yırtması ahmak bir kimsenin yapacağı dedikoduya, köpek yavrusu sevimli bir çocuğa, ahmak bir kimsenin yitiğine, Evcil yavru köpek zalim bir düşmana, yavru av köpeği görmek, elde edilecek menfaate, yavru köpeği öldürmek düşmana galip gelmeye, köpeklerle birlikte havlamak maksadın hasıl olmasına, delalet eder.

Köpek yavrusu sevimli bir çocuğa, ahmak bir kimsenin yitiğine delalet eder.

Rüyada köpek yavrusu görmek ise, sevilen bir çocukla tabir olunur. Köpek yavrusunun tüyleri beyazsa, çocuğun mümin olmasına, siyah ise ailesinin büyüğü olacağına işarettir.

Dişi bir köpeğin dişi yavrusunu emzirdiğini görmek, çocukları varsa, onlardan hayır göreceğine, bekarsa helal süt emmiş bir kadınla evleneceğine işarettir.

Köpek zevk ve sefaya düşkün bir kimsedir. Rüyada çoban köpeğine sahip olmak, rüya sahibinin bir mülkten elde edeceği menfaata işarettir. Ev köpeği, düşmandır.

Bir kimse kendisinin köpeğe dönüştüğünü görse, Allah (C.C) o kimseye büyük bir ilim öğretim ve kibirlenmesinden dolayı, Allah elinden ilmini alır.

Rüyada köpek eti yediğini gören kimse, düşmanına galip gelir ve düşmanından eline mal geçer.

Köpek bekçiye ve biat sahibi bir kimseye yorumlanır.

Köpekler güvenlik kuvvetlerinin çocuk ve yardımcılarıdır.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver