Rüyada Yaşlı kadın Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Yaşlı kadın Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Yaşlı kadın Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Yaşlı kadın Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada yaşlı kadın görmesi, acizlik ile tâbir olunur.
■ Yaşlı kadın görmek, elden giden dünyalığa, üzüntüye, bazı kere de ahirete delâlet eder.
■ Rüyada müslüman, mütedeyyin, salâh erbabı bir yaşlı kadın görmek sevince, sürura ve helal mala alâmettir.
■ Rüyada yaşlı bir kadının kendi evine geldiğini görmek, dünyanın insana yönelmesine delâlet eder.
■ Çünkü dünya yaşlı kadına nisbet edilir.
■ Yine rüyada yaşlı bir kadının kendi evinden çıktığını görmek, rüya sahibinden dünyanın yüz çevirmesine ve bunun neticesi sıkıntıya düşmeye delâlet eder.
■ Genç bir kadının rüyada kendisini kocamış, ihtiyarlamış, saçı ağarmış görmesi, dünyada halinin iyi olduğuna delâlet eder.
■ Çocuktan kesilmiş bir kadının tekrar eski haline geldiğini, kuvvet bulduğunu görmesi, din ve dünyasının mamurluğuna delâlet eder.
■ Rüyada yaşlı kadın görmek, ot bitirmez, ekin vermez bir yere de işarettir.
■ Çünkü yaşlı kadın her şeyden kesilmiştir.
■ Rüyada kâfir olan ihtiyar kadın görmek, haram mala da delâlet eder.
■ Rüyada yaşlı bir kadının hamile kadının yanma girdiğini görmek, sırf hayırdır.
■ Bazı kere de rüyada yaşlı kadın görmek, ümit sektikten sonra hamile olmaya delâlet eder.
■ Rüyada gökten yer yüzüne yaşlı bir kadın indiğini ve halkın buna taaccüp ettiğini görmek, kıtlık ile tâbir olunur.
■ Rüyada çirkin yüzlü yaşlı bir kadın görmek, harp ve kıtlığın sona ermesine ve bollukla müjdelenmeye delâlet eder.
■ Rüyada bir kimsenin yaşlı bir kadınla bir şeyler alıp verdiğini veya onunla uğraştığını görmesi, dünya ile uğraşmaya delâlet eder.
■ Rüyada yaşlı kadının etli ve güzel bir surette görülmesi, ose-neki kazanç ve ticaretin güzel olacağına; yaşlı kadının ekşi yüzlü ve çirkin görülmesi, üzüntü ve kedere, şöhret ve rütbenin elden gitmesine delâlet eder.

Rüyada yaşlı kadın görmek dünya nimetlerinin azalmasına,, acizliğe, ahrete işaret eder.
■ Rüyasında yaşlı kadın gören kimse tam ümidi kesmişken çocuk sahibi olur; yaşlı kadının evine girdiğini görmek dünya nimetlerine kavuşmaya işaret eder.

Bakınız; Kadın.Yakında üzüntü ve birçok sorunla karşı karşıya kalacaksınız.
■ Rüyada yasli bir kadinla konusmak, basinizdan istenmeyen bir skandal geçecegine, bundan dolayi dostlariniza karsi çok utanip üzüleceginize isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada yasli kadin görmek, acizlige isarettir.Bazen yasli kadin, elden giden dünyaliga ve üzüntüye, bazen de ahireteisarettir.
■ Yasli kadin görmek, saraba da isarettir.Bazen rüyada yasli kadin görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmayaisarettir.
■ Bazen de hile yapmaya, arkadan giybet edip yüzüne karsi alayeden kimseye de isarettir.
■ Hasta olan yasli kadini görmek, acizlige, susamisyasli kadini görmek ise, kitliga isarettir.Rüyada yasli kadinin çocuk oldugunu görse, kitlik sona erer.Rüyada taninmayan yasli kadin bir hastanin yanma gelse, o hastaninöleceginden korkulur.
■ Rüyada yasli bir kadinin hamile olan bir kadininyanma gitmesi, sirf hayirdir.Yasli kadin görmek, ot bitirmez bir vere de isariYasli bir kadini peçeli görmek, zorluk ve pismanliga isarettir.Bir kimse rüyada yüzü çirkin yasli kadin görecek olsa, bela ve harbeisarettir.
■ Rüyada yasli bir kadina dönüstügünü gören kimse, agirbasli olur.Taninmayan yasli bir kadin kitlik bir seneye isarettir.Bir kimse rüyada gökten yeryüzüne bir yasli kadin indigini ve halkin dabuna taaccüp ettigini görse, o kadin kitlikla tabir edilir.Rüyada çirkin görünüslü yasli bir kadin görmek, harp ve kitligin sonaermesiyle müjdedir.
■ Çok zayif olan yasli bir kadin, kitlik senedir.Rüyada yasli bir kadinin kendi evine girdigini gören kimseye, dünya yönelir.Yasli bir kadinin kendi evinden çiktigini görse, dünya kendisinden yüzçevirir.
■ Bir kimse rüyada yasli bir kadinla bir seyler alip verdigini veya onunlaugrastigini görse, dünya ile ugrasmaya isarettir.Bir kadin rüyada kendisinl kocamis görse, o kadinin dünyada hallnin iyiolduguna isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver