Rüyada Yaldız Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Yaldız Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Yaldız Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Yaldız Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişinin rüyada yaldızcı görmesi, evleri süsleyen, güzel konuşan, söz ve fiilinde doğru olan bir adama delâlet eder.
■ Rüyada Kur’ân-ı Kerim veya hadis kitapları gibi kitapları yaldızlayan ve süsleyen birini görmek, Sünnet-i Seniyyeye tabi olmaya, dinde salaha, iman kuvvetine ve Hakka yakınlığa delâlet eder.
■ Rüyada bid’at olan şeyleri ihtiva eden bir kitabı yaldızladığını görmek, rüya sahibinin bidat ve sapıklıkta olduğuna işarettir.

Rüyada yaldız sürmek kulağınıza gelen şeylerin size abartılarak aktarıldığına, size faydası dokunmayacak olan işten kurtulmaya işaret eder.

Rüyasında yaldız gören kimsenin hareketlerine dikkat etmediği taktirde çevrenizdekilere zarar veriyorsunuz demektir.

Altın, gümüş vb.
■ gibi şeylerden mamül yaldız görmek iş ve hareketinde albeniye yahut söz ve davranışta riyaya sapmaya; Yaldızcı görmek söz ve işinde doğruluktan ayrılmayan, güzel söz söyleyen, süsleme sanatına vakıf kimseye, İyi ve yararlı şeyleri yaldızzlamak hayra, kötü ve zararlı şeyleri yaldızlamak şerre delalet eder.Rüyada yaldız görmek, rüyayı görenin ilginç biri olduğuna ve davranışlarını makul bir düzeye indirmesi gerektiğini gösterir.
■ Rüyasında yaldız gören kimsenin hareketlerine dikkat etmediği taktirde çevrenizdekilere zarar veriyorsunuz demektir.
■ Rüyada yaldizli bir esya görmek, isleriniz hakkinda size hep abartilarak bilgi verildigini ve bir seyi oldugundan daha fazla sisirerek söylediklerini yahut ev halkindan birinin eve ait bir meseleyi size oldugu gibi degil de baska bir sekilde söyledigini gösterir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver