Rüyada Vedalaşma Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Vedalaşma Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Vedalaşma Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Vedalaşma Görmek konusunda 5 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada zevcesiyle vedalaştığını görmek, onu boşamaya işarettir.
■ Arkadaşlarıyla veda ettiğini görmek, ölüme veya onlardan uzaklaşmaya delâlet eder.
■ Nablusî demiştir ki: Rüyada vedalaşmak, rütbenin gitmesine, zevcesini boşamaya, hastanın ölümüne, yahut bir mekândan diğer bir mekâna göç etmeye veya bir sanattan diğer bir sanata intikal etmeye alâmettir.
■ Yine rüyada vedalaşmak, iki ortağın birbirlerinden ayrılmasına, valinin azline ve tüccarın zarara uğramasına delâlet eder.
■ Evlenmek muradında olan bir adamın rüyada vedalaştığmı görmesi, o evlenmenin batıl olacağına delâlet eder.
■ Rüyada hastanın dostlarıyla veya ailesiyle vedalaşması, ölümüne alâmettir.
■ Bazı kere de vedalaşmak, sevgi ve dostluğa delâlet eder.
■ Çünkü dostlar birbirleriyle vedalaşırlar.

Rüyada vedalaşmak ayrılığa yorumlanır.

Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır.
■ Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir.

Hastanın şifa bulmasına, sevgi ve dostluğa; Vedalaşmak kendine ait olan şeyden ayrılmaya, yolculuğa, ağlamaya, iş ve meslek değiştirmeye, Veda etmek bazen ölmeye, ortaktan ve eşten ayrımaya, bazen de ayrıldığı dost ve işene dönmeye delalet eder.

Rüyada vedalasmak, rütbenin gitmesine, hanimim bosamaya, hastanin ölümüne, yahut bir vatandan diger vatana göç etmeye, yahut bir sanattan diger bir sanata geçmeye isarettir.
■ Rüyada hanimindan vedalastigini gören kimse hanimim bosar.Bazilari da demislerdir ki, rüyada vedalasmak, veda edenin ölmesi veya herhangi bir sebeple ayrilmasina isarettir.
■ Vedalasmak, iki ortagin ayrilmasina, valinin azline ve tüccarin zarara ugramasina isarettir.
■ Bazi tabirciler ise vedalasmanin güzel oldugunu söylemislerdir.
■ Buna göre vedalasmak, bosadigi kadina tekrar dönmeye, ortaklarin anlasmasina, tüccarin kazancina, valinin vazifesine dönmesine ve hastanin iyilesmesine isarettir.
■ Bazi tabirciler de, rüyada veda selami vermek, isiten ve söyleyen için çok iyi degildir.
■ Yine vedalasmak, evlenmek isteyen kimsenin evlenememesine, ortaklarin ayrilmasina ve hasta kimsenin ölümüne isarettir.
■ Rüyada vedalasmak, hasta için onun ölümüne isarettir.Vedalasmak hanimim bosamaya, yolculuga ve vedalastigi yerin kiymetince hayir ve serden veya zenginlik ve fakirlik gibi insanin bulundugu durumundan ayrilmasina isarettir.
■ Veda, bosadigi hanimina yeniden dönmeye, tüccarin ticaretine ve memuriyetten alinmis bir kimsenin tekrar vazifesine alinmasina isarettir.
■ Vedalasmak, yolcunun gelmesine de isarettir.
■ Bazen vedalasmak, sevgi ve dostluga veya aglamak ve ayriliga, bazen de vedalasmak hastanin sifa bulmasina isarettir.
■ Rüyada bir yere gitmek için bir yakininiza veda ettiginizi görmek, isinizi kaybedeceginize ve isinizden ayrilacaginiza, hastaniz varsa agirlasacagina ve benzeri felaketlere ugrayacaginiza delalet eder.
■ Ebu Sait El-Vaiz’e göre; rüyasinda esiyle vedalastigini gören esinden bosanir.
■ Arkadaslarindan birine veda ettigini gören ya ölür veya ondan ayrilir.
■ Kirmani’ye göre; rüyasinda bir toplumla veda ederek ayrildigini veya onlarin kendisine veda ettiklerini görenin bulundugu durumunda bir degisiklik olur.
■ Ve bir daha eski haline dönemez.
■ Es Salimi’ye göre rüyada veda ettigini görmek bes sekilde tabir olunur: Ayrildigi esiyle yeniden evlenmek, bir is hakkinda ortaklarla anlasmak, ticaret, bir iste vekil ise vekaleti sahibine iade etmek, hastaliktan iyilesmek.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver