Rüyada Vakfetmek Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Vakfetmek Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Vakfetmek Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Vakfetmek Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada Allah rızası için malını vakfettiğini görmesi, kendisiyle Allah’a yaklaşacak mala, güzel amele, dünya ve ahirette itibarın artmasına, dinde salâha delâlet eder.
■ Yine bir kimsenin rüyada kitap, ev veya bir mal vakfettiğini görmesi, günahtan halâs olmaya, hidayete, isminin şöhret bulmasına hayırlı bir evlada delâlet eder.
■ Rüyada haram bir mal vakfettiğini görmek, haram mal ile iyilik yapmayı istemeye ve halka zulüm etmeye işarettir.
■ Rüyada bir yere şarap, içki, put ve günah olan şeyleri vakfettiğini görmek, bahtsızlığa, fitneye ve akıbetin perişan olacağına delâlet eder.

Rüyada malını hayır kurumuna vakfettiğini görmek maddi ve manevi yönden yükseleceğinize, vakfettiğiniz mal nispetinde malınızda artış olacağına işarettir.

Rüyada malını vakfetmek, kendisiyle Allah (C.C.)’a yaklaşılacak ve vakfedilen malın miktarınca dünya ve ahiretçe itibarının artmasına sebep olacak salih amellere işarettir.
■ Rüyada bir kitap veya bir ev ya da bir mal vakfettiğini gören kimse, günahkarsa tövbe edeceğine, sapıklıkta ise hidayete erişeceğine, bazen de isminin onunla anılacağı bir çocuğu olmasına işarettir.
■ Şayet, domuz, içki veya put vakfetse o kimsenin haram mal île Allah (C.C.)’a yaklaşmayı, baskı ve zulüm yaparak halka hakim olmayı arzu etmesine işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver