Rüyada Vahiy Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Vahiy Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Vahiy Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Vahiy Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

bir kimsenin rüyada kendisine bilinen bir melek vasıtasıyla vahiy olunduğunu görmesi, izzet ve ikbale, şan ve şöhrete,.
■ hayır ve nimete, mal ve refaha delâlet eder.
■ Bazı kere de bu rüya, ilim ve hikmete, din kuvvetine, güzel amele ve sıdka delâlet eder.

Rüyada vahiy geldiğini görmek, arzularınızın yerine geleceğine, ömrünüzün uzunluğuna ve hayata bağlılığınıza işaret eder.

Rüyada meleklerden biri aracılığıyla kendisine veya bir başkasına vahiy indiğini görmek; hayra, iyi habere ve Allah’ın sevdiği kulu olmasına yorumlanır.

Rüyada meleklerden biri aracılığıyla kendisine veya bir başkasına vahiy indiğini görmek; hayra, iyi habere ve Allah’ın lütfuna işarettir.
■ Rüyada meleklerden biri aracılığıyla kendisine veya bir başkasına vahiy indiğini görmek; hayra, iyi habere ve Allah’ın sevdiği kulu olmasına yorumlanır.
■ Rüyada vahiy geldigini görmek, ömrünüzün uzun olduguna, büyük ümitlerle hayata olan bagliliginizla basarilariniz artacagina ve uzun zaman devam edecegine isarettir.Rüyada isimleri bilinen meleklerden birinden vahiy geldiğini görmek; içinizden geçen bir isteğin yerine geleceğine, büyük bir zattan yardım göreceğinize, şansınızın artacağına, işinizin büyüyeceğine ve mevkinizin yükseleceğine işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver