Rüyada Usta Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Usta Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Usta Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Usta Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişinin rüyada usta görmesi, fakirlik ve zenginlik ile tâbir olunur.
■ Çünkü bazı usta zengin, bazı usta fakirdir.
■ Bazı kere de yolculuk ve geçim hususunda tereddüt etmeye delâlet eder.
■ Bazan da usta görmek, sabır ve sebat etmeye alâmettir.
■ Rüyada bir ustanın üzerinde toz toprak olduğunu görmek, ustanın o işten üzerine bulaşan toz toprak miktarı faydalanmasına delâlet eder.
■ Rüyada bir ustayı, ev ve duvarları temelinden sökerken ve evleri yıkarken görmek, o mahalde vuku bulacak korkunç bir hadiseye veya ölümlere delâlet eder.
■ Çünkü hanelerin yıkılması felâkettir.

Rüyada usta görmek zor işlerinizi kolaylıkla halledeceğinize, başkalarının dertlerini paylaşan kişiye ve fakir için zenginliğe işaret eder.

Usta görmek, insanların arasını meşru yöntemlerle bulan kimseye, Ustanın bir şeyi yapması hayra, yıkması şerere; Bir ustayı keser, rende ve başka bir aletle çalışırken görmek fayda ve menfaate, gerçek fail olan Allah Teala’nın yaptırımlarına ve önemli biir hadisenin meydana gelmesine, Usta çalışmıyorsa, bir işe bazı kimseleri teşvik etmeye delalet eder.Kişi rüyasında kendi alanında usta biriyle karşılaşırsa önemli şeyler öğrenir ve hayatına yön verir.Rüyada usta görmek, iki sekilde tabir olunur: Fakirlik ve zenginlik.
■ Bazen da her hangi bir musibet karsisinda.
■ sabretmeye ve dayaniklilik göstermege de isarettir.
■ Bir ustayi çalisirken görmek, hayatta yaptigi isten faydalanmaya; bos durdugunu görmek ise, bu tabirin ziddi ile yorumlanir.
■ Rüyada bir ustanin bir evi yiktigini görmek, o evin bulundugu mahalde bir kargasalik çikacagina; bir evi yaptigini, bir duvari ördügünü görmek ise, o yer halkinin bolluk ve mutluluk içinde bulunduklarina delalet eder.
■ Bir marangoz ustasinin bir agaci yontarken görmek, insanlari yola getirmek için çaba gösteren bir din adaminin varligi ile yorumlanir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada ustayi görmek, fakirlik veya zenginlige isarettir.Bazen yolculuk ve geçim hususunda tereddüt etmeye ve baskasinin üzüntüve kederini almakla beraber sabir ve sebat etmeye isarettir.
■ Bazen de helaliharamla kanstiran kimselere isarettir.Bazen (hiç bir is yapmayan) ustayi görmek, faydalanilacak bir seydeinsanlarin bazisini bazisina tesvik eden kimseye isarettir.Ustanin üzerine toz ve topraktan bir sey düserse, o ustanin o isten toz vetoprak miktarinca faydalanmasina isarettir.
■ Eger toz ve topraktan üzerinebir seyler düsmemisse çalismasindan onun fayda görmeyecegine isarettir.Bir kimse rüyada bir ustayi, ev ve duvarlari temelinden söktügünü vebazisini bazisina karistirdigini görse, o yer halki arasinda irklleceklerl birdurumun vaki olacagina veya onlarin ölecegine isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver