Rüyada Tesbih Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Tesbih Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Tesbih Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Tesbih Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Rabb-i Kerimi’ni tesbih ettiğini görmek, mümin olmanın alâmetidir.
■ Çünkü Allahu Teâlâ’yı tesbih etmeyen kâfirdir.
■ Rüyada tesbih ettiğini görmek, saliha bir kadına, helâl kazanca, nimet ve berekete, izzet ve şerefe ve faydalı askerlere delâlet eder.
■ Rüyada “Sübhanallah, Sübhanallah!” diyerek teşbih ettiğini görmek, üzüntülü için feraha, hapis için kurtuluşa, hasta için şifaya, korku halinde olan için de emniyete delâlet eder.
■ Bir kimsenin rüyada farz namazı kılıp, arkası sıra tesbih, teh-lil ve tekbir ettiğini görmesi, borç ve sıkıntıdan kurtulmasına, nezir ve ahdini yerine getirmesine, af ve mağfirete mazhar olmaya delâlet eder.
■ Rüyada namaz teşbihi görmek, hayır, nimet, din ve salâha delâlet eder.
■ Rüyada tesbih aldığını veya kendisine bir tesbih hediye edildiğini görmek, zikr-i cemile, güzel akıbete, hayır ile yâd edilmeye işarettir.

Rüyada tespih çekmek mutluluğa ermeye, üzüntülerden, sıkıntılardan kurtulmaya, borçları ödemeye, tövbe etmeye ve hayırlı evlada işaret eder.

Rüyada tesbih görmek çok güzel haberler alınacağına işarettir.
■ Tesbihin kopması veya tanelerinin dağılması üzüntü verecek haberler alınacağına yorumlanır.

Dindar kadına, helal kazanca, Tesbih çekmek faydalı asker ve yardımcılara, Farz namazdan sonra tehbih çektiğini görmek borçtan ve üzüntüden kurtulmaya; Tehbih delen kimseyi görmek zor işlerin kolaylaşmasına, evlenmeye delalet eder.Rüyada tesbih görülmesi; rüyasının çok hayırlı olduğuna, tesbihin kopması veya tanelerinin dağılması rüya sahibi için bir üzüntüye sebep olacak demektir.
■ Rüyada tespih görülmek çok güzel haberler alınacağına işarettir.
■ Tespihin kopması veya tanelerinin dağılması üzüntü verecek haberler alınacağına yorumlanır.
■ İyi ve güzel bir tespih, bekar erkek için evliliktir.
■ Evli erkek için ise eşi ile mutlu olacak demektir.
■ Ama tespih koparsa ayrılıktır.
■ Rüyayı gören kadın ise tüm sıkıntılarından kurtulur.Ruyada tesbih görülmesi; rüyasının çok hayırlı olduğuna, tesbihin kopması veya tanelerinin dağılması rüya sahibi için bir üzüntüye sebep olacak demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver