Rüyada Su kovası Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Su kovası Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Su kovası Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Su kovası Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kova ile kuyudan su çektiğini ve kovasını su ile doldurduğunu görmek, rızka, nimete ve mala delâlet eder.
■ Hapiste olan bir adamın rüyada kuyudan kova ile su alıp yıkandığını görmesi, hapisten kurtulmaya ve hürriyete delâlet eder.
■ Bir kimsenin rüyada kova ile bir kuyudan su çektiğini ve çıkardığı suyu kendisinin başka bir kabına koyduğunu görmesi, hile ile mal toplamaya ve bir yere biriktirmeye delalet eder.
■ Eğer çıkardığı suyu başka bir kaba döktüğünü görse, o malın onun elinden çıkacağına işarettir.
■ Rüyada zevcesi hamile bir kimsenin kovasını kuyuya sarkıttığını görmesi, doğacak çocuğun erkek olacağına delâlet eder.
■ Eğer çıkardığı suyu başka bir kaba döktüğünü görse, o malın onun elinden çıkacağına işarettir.
■ Rüyada zevcesi hamile bir kimsenin kovasını kuyuya sarkıttığını görmesi, doğacak çocuğun erkek olacağına delâlet eder.
■ Rüyada elinde kova olduğu halde kuyudan su çıkarmak istediğini ve fakat kuyunun üzerinde oturduğunu görmek, hayra delâlet eder.
■ Nablusî demiştir ki: -Rüyada bir kova ile bostan suladığını gören kimse bir kadına veya o kadından bir şeye isabet eder.
■ Eğer suladığı bostan meyve verse, o baştanın meyvelerini gördüğü gibi o kadından bir çocuğa nail olur.

Rüyada su kovası görmek başkasına ait malı alıkoyan kimseye işaret eder.
■ Rüyada kuyudan kova ila su çekip onunla yıkandığını gören kimse hasta ise iyileşir, hapiste ise hapisten kurtulur.

Hileyle halkın malını alan kimseye; Bu kova ile bostan ve ağaç sulamak bir kadın yahut mal isabet etmesine, Kuyudan kova ile şu çıkarmak dünyalığa erişmeye, bu su ile yıkanmak şerefe, kurtuluşa, Kovayı kuyuya sarkıtmak eşiyle birleşmeye yahut hamile eşinn erkek çocuk doğurmasına, Elindeki kovayla kuyunun üzerende oturmak hayra ve mala nail olmaya delalet eder.Rüyada görülen su kovası, hile île halkın malım alan bir kimsedir.
■ Bundan dolayı kova ile bir kuyudan şu çektiğini ve çıkardığı suyu kendisinin başka bir kabına koyduğunu görse, hile ile topladığı mali bir yere biriktirir.
■ Eğer suyu başka bir kaba döktüğünü görse, o mal onun dinden çıkar, yahut maldan menfaat göremez.
■ Bir kova ile bostan suladığını gören bir kimse bir kadınla evlenir.
■ Eski bir kuyuya kovasını sarkıtıp hayvanlara su verdiğini gören kimse, gösterdiği kuvveti ve çalışması nispetinde din yahut dünya işlerinde bulunur.
■ Bir kimse rüyada, kovayı kuyuya sarkıttığını görse, kovayı kuyudan çıkardığında sarfettiği kuvvet nispetince bulunduğu işte dünyalığa ulaşır.
■ Kova île kuyudan şu çıkarıp onunla yıkandığını gören kimse hapis ise hapislikten kurtulur ve halk kendisine gıpta eder.
■ Hanımı hamile olan bir kimse kovasını kuyuya sarkıttığını görse, erkek bir çocuğu olur.
■ Hanımı hamile değilse, rizik talebinde bulunur.
■ Elinde kova ve kuyudan şu çıkarmak istediği halde kuyu üzerinde oturduğunu görmek, hayra işarettir, Ve mala işarettir.
■ Bazen de kuyu, kadın ile tabir edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver