Rüyada su içmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada su içmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada su içmek ne demektir? Ne anlama gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada su içmek ne demektir? Ne anlama gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabirleri açısından Rüyada Su içmek bir çok farklı anlama gelmektedir. Aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz. Bu konuya özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • Rüyada her hangi şekilde akarsa aksın, Rüyada Su görmek , rızk, geçim, rahat, temizlik, menfaat, nimet, safa, ölüm, keder, çocuk, adalet, fitne, ganimet, toplu mal, ucuzluk ile tabir olunur.
  • Ibni Sirin e göre; rüyada su görmek, hayattır. Rüyasında su içen, güzel bir hayata kavuşur. Su görmek, saf ve berrak olursa, hayır ve menfaate, bulanık olursa, kedere ve geçim darlığına işarettir. Bir kadının kendisine su verdiğini gören, halk arasında yalancı olarak tanınır. Durgun su yorumda akan sudan daha zariftir. Bir rivayete göre, durgun Su, hapse işarettir, Durgun bir suya düştüğünü gören, hapse girer.

Rüya Tabirleri Açısından Rüyada Su içmek

  • Elinde madeni bir kap ile su alıp içtiğini gören, sıkıntı ve eziyete düşer. Nerede otursa olsun, suyun bolluğu hayra tabir olunur. Suyun az olması da halk için selamete işarettir. Bir yere su döküldüğünü görmek, o yerde feyiz ve berekete delalet eder. Evinde, her ne şekilde olursa olsun, saf ve berrak su olduğunu görmek, iyi ve mutlu bir hayata, geniş rızka; bulanık su görmek, zarara, geçim sıkıntısına delildir. Kendini su içinde gören, zor bir isle uğraşır. Elbisesi ile suya girdiğini fakat elbisenin ıslanmadığını görenin din kuvveti yerindedir, sağlığı iyidir ve bütün içleri düzgün ve yolunda olur. Evine veya bostanına su çevirdiğini gören evlenir, üstüne su sıçradığını gören, hayır ve menfaate erer. Eğer bu su bulanık ve fena kokulu ise, tabiri aksinedir.

Rüyada Su içmek ile ilgili diğer yorumlar

  • Tuzlu su keder; bulanık su geçim darlığıdır. Evinde siyah su görmek, evin yıkılacağına, bu sudan içmek, gözlerinin kör olacağına tabir olunur Kokmuş su haram mala, Sari su şiddetli hastalığa işarettir. Suyun yerde kaybolduğunu görmek, memur veya isçi olanlar için isinden çıkmaya; başkaları için ise yârdim görmeden yasamaya yorumlanır.
  • Çok sıcak su görmek, devlet büyükleri için keder ve sıkıntıya delalet eder. Kirmani’ye göre; sıcak su görmek, hastalık ve hüzündür. Eteği ile BU taşıdığını görmek, malında ve dünya islerinde eksikliğe delalet eder. Bir şişeyi su ile doldurduğunu ve o sudan içtiğini görenin esi gebe kalır; Eğer sise kırılırsa, doğumda annesi ölerek çocuğu yasar. Eğer rüyayı gören evli değilse, evlenir riski artar. Birisine parasız su verdiğini gören iyilik yapar, bir rivayete göre, bir yerde yapı yaptırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver