Rüyada Su dolabı Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Su dolabı Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Su dolabı Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Su dolabı Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada su dolabı görmek, malın bekçisi olarak tâbir edilir.
■ Rüyada su dolabını döner bir halde görmek, yolculuğa, kırılmış veya durmuş halde görmek, geçimin durgunluğuna ve yolculuğun iptaline delâlet eder.
■ Su dolabı döndüğünde neşe verici güzel sesler de çıkıyorsa, bu rüya, haberlere ve rüya sahibinin işiteceği Kur’ân’a delâlet eder.
■ Rüyada ip ve iplik bükülen dolap görmek, temiz rızka ve bekâr için evlenmeye ve güzel, asude bir hayata delâlet eder.
■ Bazı kere de rüyada su ile dönen ve ses çıkaran dolabı görmek, halkın mallarını meşakkat ve mihnet içinde koruyan hizmetçiye işarettir.
■ Yine su dolaplarının sesleri, rüyada onu işiten kimse için ağlama ve feryada delâlet eder.

Kuyu ve nehirlerden su almak için kurulan döner dolap hareket halinde görülürse ticaret ve yolculuğa, durgun ve kırık halde görülürse geçimde durgunluğa yahut yolculuğu iptal etmeye, Bu dolap, malın bekçisine de delalet eder.Rüyada görülen su dolabi, malin bekçisidir.
■ Bazi tabirciler, dolap dolasir bir halde bulunursa, yolculuga, eger kirilmis yahut durmus bir halde olursa geçimin durgunluguna ve yolculugun iptaline isarettir, dediler.
■ Bazilan da, ticaretin iyi gitmesine, durumun yolculuga dönmesine isarettir, dediler.
■ Eger dolabin döndügü zaman nese verici güzel sesleri varsa, haberlere yahut rüya sahibinin isitecegi Kur’ana isarettir.
■ Su dolaplarinin sesleri rüyada onu isiten kimse için aglama ve bagirmadir,,i özellikle isdirap veren ve rahatsiz eden bir sesi varsa, ip ve iplik büküleni dolap, temiz rizik ve bekar için evlenmek ve güzel bir hayattir.
■ Rüyada su ile dönen ve sese çikaran su dolabim görmek, insanlarin mallarim mesakkat ve mihnet içinde koruyan hizmetçiye isarettir.
■ Su ile dönen dolaplar, ticaretin canliligina durumlarin degismesine ve yolculuga isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver