Rüyada Sivilce Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Sivilce Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Sivilce Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Sivilce Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada vücudunun herhangi bir yerinde sivilce çıktığını ve ondan sarı su aktığını görmek, kurtuluş ve zafere delâlet eder.
■ Rüyada vücudunda sivilce, çıban ve bunlar gibi illetlerden kan ve irin aktığını görmek, mala, rızka, nimete delâlet eder.
■ Yine bir kimsenin rüyada bedeninde sivilceler çıktığını görmesi, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginliğe işarettir Denilmiştir ki: Rüyada görülen vücuttaki ziyadelik, sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayırm ziyadeliğine işarettir.
■ Rüyada vücudunu yiyen ve eziyet veren bir şeyi tuttuğunu görmek, rüya sahibi için yardım ve galebeye ve ganimet malından istifade etmeye alâmettir.
■ Bir kimsenin vücudunda yara, sivilce ve çıban gibi illetlerden akan kan görmesi, akan kanın kuvvetince mala nail olmaya delâlet eder.
■ Bazı kere de rüyada sivilce görmek, zulüm ve cezanın peşin olmasına işarettir.

Rüyada vücudunuzda sivilce çıktığını görmek ummadığınız yerden gelecek mal ve paraya, zenginliğe, düşmana galip gelmeye işaret eder.
■ Vücudunda sivilce, yara ve çıban gören kimse onlardan akan kanın kuvveti ve çokluğu kadar mala sahip olur.
■ Rüyada vücutta görülen fazlalık, sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayrın fazla olmasına tabir edilir.

Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bazen peşin cezaya delalet eder.
■ Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu gördüyseniz, Birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.
■ Doğrudan doğruya paradır.Rüyada her tarafimizda sivilceler olustugunu görmek, utanacak bir is yaptiginizdan dolayi herkesten çekindiginize isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyasinda vücudunda sivilce çiktigini, sonradan yarilip sari su veya irin aktigini görse, kurtulus ve zafere kavusur.
■ Yine vücudunu yiyen ve eziyet verenBir seyi tuttugunu görmek yardim ve galebeye ve ganimet malindan istifade etmeye isarettir.
■ Vücudunda sivilce, yara ve çiban gören kimse onlardan akan kanin kuvveti ve çoklugu kadar mala nail olur, Rüyada görülen vücuttaki fazlalik sahibine zarar vermedigi takdirde nimet ve hayrin ziyadeligine isarettir.
■ Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginlik ve sermayenin süratle gelişeceğine işarettir.
■ Sivilceler zulüm ve cezanın peşin olmasına da işarettir.
■ Sıkıntı ve hüzün demektir.Rüyada herhangi bir yerinde sivilce çıktığını görmek; zenginliğe ve mutluluğa, sivilceyi koparmak; mal kaybına, kopardığı zaman acı duyarsa, çocuğunun öleceğine yada hastalanacağına, heryerinizden sivilcelerin çıktığını görmek; düşmanlarınızın size zarar veremeyeceğine aksine kendilerinin zarar göreceğine işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver