Rüyada Sıtma Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Sıtma Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Sıtma Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Sıtma Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişinin rüyada sıtmaya yakalandığını görmesi, borç ödemeye delâlet eder.
■ Çünkü sıtma günahlara kefarettir.
■ Rüyada kendisinin sıtmalı olduğunu görmek, uzun ömre, vücut sağlığına, malın çokluğuna ve insanların ona gıpta etmelerine alâmettir.
■ Rüyada insanı çok çok titreten sıtma görmek, dini işlerde tembellik ve umursamazlık ile tâbir olunur.
■ Bazı kere de rüyada sıtma görmek, üzüntü, keder, şiddet ve sıkıntıya delâlet eder.
■ Çünkü sıtma her müminin ateşten nasibidir.
■ Yine sıtma, hummadan, evlattan veya ortaktan muzdarip olup sıkılmağa ve vaadini tutmaya delâlet eder.
■ Rüyada ölüm derecesinde sıtmaya yakalandığını ve ölerek ke-fenlendiğini görmek, günah işlemeye ve günahta İsrara delâlet eder.

Rüyada sıtma hastalığına tutulduğunu gören kimse günahlarından tövbe eder, borçlarını öder ve uzun ömürlü olur.
■ Kendisinin sıtmalı olduğunu görenin ömrü uzun, vücudu sağlam, malı çok ve insanların ona gıpta edip sığınmalarına yorumlanır.
■ Çok titreten sıtma, dini işlerinde tembelliğe tabir edilir.
■ Fazla titreten sıtma, bir işi benimsemeyı’p ağır almaya ve batıl şeylerde acele etmeye işaret eder.
■ Ölüm derecesinde bir sıtmaya yakalandığını hatta ölerek kefenlendiğini gören kimse, bir günah yahut bir cinayette ısrar eder ya da Allah’ı men ettiği bir şeyi yapmaya cesaret eder.

Sıtma borca, güzel elbiseye yahut hamama; Sık sık sıtma olduğunu görmek günahta ısrar ediyor olmaya, Sıtmalı olduğunu görmek sağlıklı ve uzun yaşamaya.
■ çok mala ve insanların kendine gıpta etmelerine, Çok titreten sıtma ibadetlerde gevşek davranıldığına delalet eder.
■ Ölüm derecesindeki sıtma, büyük bir günahtan dolayı kişiye ikazdır.Rüyada sitma hastaligina yakalandigini görmek, keder ve sikinti ile yorumlanir.
■ Sitma hastaligi sirasinda sayikladigini görmek, kendisini sasirtacak kadar kedere ve aciya katlanacagina delalet eder.
■ Sitmaya yakalanan birisine yardim ettigini ve onu iyilestirmege çalistigini görmek, sikintiya düseri bir kimseye yardim edecegine isarettir.
■ Bir kimsenin kendisini sitmadan kurtarmak için yardim ettigini görmek, her hangi bir yerden yardim ve menfaat görecegine; sitma esnasinda üsüyüp titredigini görmek sonunda beceremeyecegi bir isi yapmaya çalistigina delalet eder.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada sitmaya yakalanmak, borcu ödemeye isarettir.
■ Çünkü sitma günahlara kefarettir.
■ Bazen de sitma, korkutma ve tehdide isarettir.Bazen sitma yaz gününde soguk ve kis gününde sicak ve hararetli olu güzel elbiselere isarettir.
■ Bazen de sitma , hummadan, evlattan yahut ortaktan muzdarip olup sikilmaga ve vaadini yerine getirmeye isarettir, Çünkü sitma her mü’minin atesten nasibidir.
■ Sitma va ona yakalanan kimse ile Allah-u Teala’nin arasini islah için ölüm meleginin elçisi ve korkutucusudur.
■ Bir kimse rüyada her gün sitma oluyor görse, günah islemekte devam etmesine, gün asiri oluyorsa, kendisini azaba atacak ve tövbe ettigi günaha isarettir.
■ Eger sitma kendisini bir gün tutup iki gün birakir ve dördüncü günü tekrar yakaladigini görse, o kimsenin azaba düstügüne ve tekrar tekrar tövbe ettigi günahina isarettir.
■ Fazla titreten sitma, bir isi benimsemeyip agir almaya ve batil seylerde acele etmeye isarettir, ölüm derecesinde bir sitmaya yakalandigini hatta ölerek kefenlendigini gören kimse, bir günah yahut bir cinayette israr eder ya da Allah’a (C.
■ C.) yakismayacak seyi yapmaya cesaret etmesine isarettir.
■ Bu rüya, sahibinin tövbe istigfar etmesi için korkudur.
■ Bu rüyayi ancak asî ve zalim kimseler görür.
■ Kendisinin sitmali oldugunu görenin ömrü uzun vücudu saglam, mali çok ve insanlarin ona gipta edip siginmalarina isarettir, Çok titreten sitma, kisinin dinî islerinde tembellik ve umursamazligina isarettir.
■ Bazen de sitma, rüya sahibinin girecegi ve orada sikinti ve susuzluga düsecegi hamama isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver