Rüyada Sevdiğini Görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada Sevdiğini Görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada Sevdiğini Görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada Sevdiğini Görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiğini görmek  farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda detaylı anlatımı bulabilirsiniz

Rüyada sevdiğini görmek gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzu bozulacağına yorumlanır. Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğini; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

İslami rüya tabirleri açısından rüyada sevdiğini görmek

Rüyada sevgili görmek ; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinizi, savaş etmek; evleneceğinize işarettir. Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğini; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzu bozulacağına yorumlanır. Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa, olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğine; sevgilinizle, aranızda tartışma çıkarak ayrıldığınızı görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden edeceğine işarettir. Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sınırlı ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinizi, savaş etmek; evleneceğinize işarettir.

Rüyada sevdiğini görmek ile ilgili diğer tabirler

 • Rüyada sevdiğini  görmek genelde iyiye işarettir ve sevgilisiyle yada sevdiğiyle arasında iyi bişey olacağını gösterir.
 • Olumlu yorumlanır. Rüyada sevgilinizi gördüyseniz; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, asık suratlı ve sinirliyse aranıda dedikodudan çıkabilecek küçük bir tartışmaya işaret edebilir.
 • Bir kişinin rüyasında sevdiği kişiyi görmesi, sevdiği kişiyi öpmesi, sevdiği insanı görmesi konusunda yapılmış olan diğer rüya tabirleri şöyledir:
 • Rüyada sevdiği birini görmek o kişiden bir şey alacağı anlamına gelir.
 • Rüyada sevdiği birinden bir şey almak, o kişinin arzuladığı şeyin gerçekleşeceği anlamına gelir.
 • Rüyada sevdiği kişiyi ağzından öpmek eline geçecek paraya, yanağından öpmek kazanacağı paraya yorumlanır.
 • Sevdiğini şehvetle öpmek ondan bir yardım ve iyilik göreceğine yorumlanır.
 • Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma demektir, güzel bir evliliğe yorumlanır.
 • Rüyada eski sevgiliyi görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.
 • Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza yorumlanır.
 • Sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.
 • Bazen de, rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa, olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğine işarettir.

www.dijiplat.com

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver