Rüyada Şehit Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Şehit Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Şehit Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Şehit Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada şehidlerden birinin diri olduğunu görmek, o görülen şehidin takip ettiği yol ve tutumun insanlar arasındandevam edeceğine işarettir.
■ Rüyada bir şehidin hayatta olduğunu görmek, Allahu Teâlâ’ya yakınlığa delâlet eder.
■ Yine rüyada Allah yolunda gaza ederken şehid düşen bir kimseyi görmek, rahmet ve gufrana, cennet, nimet, hayır ve bereket, feyz-ü felah ve saadet-i dâreyne delâlet eder.
■ Rüyada gaza ederken kendisinin şehid olduğunu görmek, dünya ve ahirette feyz ü felaha, son nefeste iman ile göçmeye ve Ce-nab-ı Hakk’ın rahmet ve mağfiretine mazhariyete delâlet eder.

Rüyada şehit görmek keder ve sıkıntılardan uzaklaşmaya, günahların affedilmesine, dünya ve ahret güzelliğine, alınacak müjdeli habere, maddi ve manevi yükselmeye işaret eder.

Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksiniz demektir.

Bir şehidi hayatta yaşıyor görmek, onun bıraktığı ilim ve yolun yaşadığına yahut Allah’a yakın olmaya; Şehid olduğunu görmek, bu makamı hak ettirecek amelleri işlemeye güç yetirmeye delalet eder.Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksiniz demektir.
■ Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksiniz demektir.
■ Rüyada bir şehit gördüyseniz veya kendiriz şehit olduysanız, itibar sahibi olacağınız ve çok yükseleceğiniz anlamına gelir.
■ Bir kimse sehitlerden birisinin diri oldugunu görse, o sehitin takip ettigi yol ve tutumunun insanlar arasinda devam ettigine isarettir.
■ Bazi tabirciler de, rüyada bir sehitin hayatta oldugunu gören kimse, Allah (C.C.)a yaklasir, demislerdir.Rüyada şehit gördüyseniz veya kendiniz şehit olduysanız, bu, itibar sahibi olacağınız ve çok yükseleceğiniz anlamındadır.Rüyada vatan uğruna şehit olduğunu görmek; öldüğünüzde büyük bir mertebe ile allahın huzuruna çıkacağınıza işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver