Rüyada Sarı arı Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Sarı arı Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Sarı arı Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Sarı arı Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sarı arı görmek, harp edici bir düşmana, mimar ve mühendise, yol kesiciye, kazancı haram olan bir kişiye, değişik usulle çalgı çalmaya alâmettir.
■ Bazı kere de sarı arı, zehirli şeyleri yemeye ve içmeye delâlet eder.
■ Rüyada sarı arının kendisini soktuğunu görmek, rezil ve ahlaksız kimselerin kötü sözlerine delâlet eder.
■ Rüyada bir şehire veya bir köye yahut bir mahalleye sarı arıların toplu halde girdiğini görmek, o köy ve şehire şecaatli askerlerin girmesine ve açıkça halk ile muharebe etmelerine delâlet eder.
■ Rüyada bir takım sarı arılarla uğraştığını görmek, kıymetsiz, şerefsiz, alçak kimselerle uğraşmaya delâlet eder.

Rüyada görülen sari ari, harp edici bir düsman.
■ Bazan sari ari, mimar ve mühendise, yol kesiciye, kazanci haram olan kimseye, degisik usulle çalgi çalmaya delalet eder.
■ Bazan onu görmek zehirli seyleri yemeye ve içmeye delalet eder Rüyada sari ariyi görmek, kavga ve mücadele eden, küfreden, korkunç, harpte sebatli ve akilsiz bir adamdir.
■ Bir kimse rüyada bir köye veya bir sehire ya da bir mahalleye sari arilarin girdigini görse, o köy veya o sehire heybetli, pratik ve secaatli askerlerin girmesine ve açikça halk ile muharebe etmelerine delalet eder.
■ Bazilari da sari ari, kovucu kan döken kimselere, bazilari ise arilarin hepsi hayra delildir, bir kisim tabirciler, arilar merhametsiz ve sefkatsiz kimselerdir, dediler.
■ San ari kötü bir kimsedir.
■ Sari arinin sokmasi, rezil kimselerin sözü ile halka eziyet vermektir, dediler.
■ Bir kimse rüyada birtakim sari arilarla ugrastigini görse, kiymeti olmayan alçak, asilsiz ve halkin sefilleri ile ugrasir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver