Rüyada Saat Görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada Saat Görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada Saat Görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada Saat Görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada saat görmek , tatsız haberlere; saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir.

 • Rüyada saat görmek , kötü haberler almaya işaret eder.; Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır. Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.
 • Çevrenizde birtakım düşmanların var olduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.
 • Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.

İslami rüya tabirleri açısından rüyada saat görmek

 • Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir.
 • Vakitleri gösteren saatin, gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek altın veya gümüş paraya, sözü yerine getirmeye, Saat bazen dakik olmaya, zamanın kıymetini bilmeye, ‘anın vaciplerini yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyen kimseye delalet eder.( Ayrıca Bakınız; Zaman.)
 • Rüyada saat görmek , tatsız haberlere; saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir.
 • Kötü haberler almaya işaret eder. Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır. Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması ya da doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.
 • Çevrenizde birtakım düşmanların var olduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.
 • Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.
 • Sıkıntı ile yorumlanır. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir.

Rüyada saat görmek ile ilgili diğer yorumlar

 • Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yâda doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.
 • Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir.
 • Rüyanız saat gördüyseniz bu sıkıntı ile yorumlanır. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir başka rivayete göre,
 • Rüyada saat görülmesi , çocuk ve ortağa işarettir. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir.
 • Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.

www.dijiplat.com

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver