Rüyada Rüya, Rüya Yorumcusu Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada Rüya, Rüya Yorumcusu Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada Rüya, Rüya Yorumcusu Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada Rüya, Rüya Yorumcusu Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar
  • Rüya tabir ettiğini görmek, doğruluğu tartışılır bir kimsenin söz ve haberine işarettir. Salih ve doğru sözlü birinin rüya tabir ettiğini görmesi, bu yorumun aynen çıkması anlamına gelir.
  • Rüyada, gördüğü rüyayı bir tabirciye anlattığını görmek, hikmetli ve sünnete uygun olan söz işitmeye işarettir.
  • Tabirci olduğunu görmek hakim olmaya, ilim tahsil etmeye yahut okumaya yorumlanır.
  • Rüya yorumcusu görmek kaybolan kimseden haber almaya, bir şeyin açığa çıkmasını isteyen kimsenin bu arzusunun yerine gelmesine, mahzun kimsenin sevinmesine, sevinçli olanların kederlenmesine işaret eder.
  • Tabirci görmek bazen zor şeyleri çözmeye, rumuzlu şeyleri bilmeye, gizli şeyleri açığa çıkarmaya; arkadaşına öğüt vermeye ve onu esirgemeye; hem müjdeleyen, hem de korkutan kimseye, camiye ve Kur an okumaya; yargıç, fıkıh bilgini ve doktora; sarraf ve ayar yapan kimseye, insanları teselli eden kimseye, kitap, sicil vs. okuyan kimseye delalet eder.
  • Kişi rüyasında rüya görürse dikkat etmelidir. Görülen rüya aynen çıkar.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver