Rüyada Rütbe Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Rütbe Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Rütbe Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Rütbe Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Fakir ve yoksul kimsenin rüyada rütbe sahibi olduğunu, kendisine nişanlar verildiğini görmesi, Allahu Teâlâ’nın lütfü ile derecesinin yükselmesine, salih amele ve hayırlı zevceye delâlet eder.
■ Rüyada bir meleğin kendisine nişanlar verdiğini görmek, ahi-ret selâmetine delâlet eder.

Rüyada bir rütbeye sahip olduğunu görmek güzel ahlaklı insanlarla dostluk kurmaya, geçimin kolaylaşacağına ve rüya sahibi bekar ise mutlu bir evliliğe delaleı eder.

Yoksul kimsenin rütbe sahibi olduğunu görmesi zevceye, geçiminin düzelmesine, derecesini yükseltecek salih amelleri işlemeye güç yetirmesine; Hali vakti yerinde olan kimse için rütbe görmek ziyade hayırlara delalet eder.Rüyasinda üzerinde rütbesini gösteren bir üniformali kimseyi görmek, is hayatinda yükselecegine,memursa maasinin artacagina, isçi ise usta basi yapilacagina ev kadini ise, kocasinin sevgisini kazanacagina delalet eder.
■ Bir baska rivayete görede: Fakir ve yoksul kimsenin rüyada rütbe sahibi oldugunu görmesi, zevceye yahut geçime ya da Allahin derecesini yükseltecegi salih bir ameli islemesine isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver