Rüyada Rüku Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Rüku Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Rüku Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Rüku Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada rükû ettiğini ve Allah rızası için namaz kıldığını görmek, Allah için huşuda bulunmaya delâlet eder.
■ Ve o kimse, kibirlenmekten ve büyüklenmekten uzak olarak Allah’ın emirlerini ve farzlarını yerine getirir, çok çok namaz kılar.
■ Din ve dünyaca arzu ettiği şeye çabucak erişir.
■ Bu rüya, düşmana karşı galip olmaya da işarettir.
■ Rüyada namazda olduğu halde rüku etmediğini görmek, malının zekatını vermemeye alâmettir.
■ İşsiz güçsüz kimse için rüyada rüku ettiğini görmek, işe ve hayırlı bir vazifeye delâlet eder.
■ Bazı kere de rüyada rükuya varmak, ömrün uzun olmasına ve ihtiyarlıktan belinin bükülmesine delâlet eder.
■ Kadının rüyada tam olarak rükû ettiğini görmesi, tevbe etmesine, namus ve iffet ile tanınmasına ve hayırla anılmasına delâlet eder.

Rüyada rükuya vardığınızı görmek yeni bir işinizin olacağına, kazanç kapılarının açılacağına, maddi sıkıntılarınızın sona ereceğine, arzularınıza kavuşacağınıza, düşmanlarınıza galip geleceğinize, ömrünüzün uzun olacağına işaret eder.
■ Bir kimse rüyada namaz kıldığı halde rüku etmediğini hatta namazın vaktini geçirdiğini görse, malının zekatını vermez.
■ Bir kimse Allah için namaz kıldığını görse, kibirlenmekten uzak olarak farzları yerine getirir.

Namaz içinde rüku yaptığını görmek huşuya, din ve dünyaca arzu ettiği şeye çabuk ulaşmaya, düşmana galip gelmeye, uzun ömre ve işsiz için işe, Kadının rüku ettiğini görmesi tövbe etmesine, iffet ve namuslu olarak tanınmasına delalet eder.Bir kimse rüyada, rüku ettigini ve Allah için namaz kildigini görse, Allah Teala Hazretleri için husuda bulunur.
■ Kibirlenmek ve büyüklenmekten uzak olarak Allahin emirlerini ve farzlanni yerine getirir, çok namaz kilar, din ve dünyaca arzu ettigi seye çabucak nail olur.
■ Kendisine düsmanlik eden kimseye de zafer bulur.Bir kimse rüyada namazda oldugu halde rüku etmedigini hatta namazin vaktini geçirdigini görse, malinin zekatini vermez.
■ Rüyada rükO etmek issiz kimse için ise isarettir.
■ Bazen de rüyada rükOya varmak rüya sahibinin ömrünün uzun olmasina ve ihtiyarliktan belinin bükülmesine isarettir.Bir kadinin rüyada tam olarak rükO ettigini görmesi tövbe etmesine, namuskarligi île taninmasina isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver