Rüyada Rapor Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Rapor Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Rapor Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Rapor Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada herhangi bir nedenle alınmış bir rapor görmek sağlığınızın gayet yerinde olduğuna, işlerinizin yolunda gittiğine işaret eder.
■ Rüyada doktordan rapor aldığını görmek sıhhatinizin eskisi gibi iyi olmayıp rahat çalışamadığınıza ve sağlığınıza daha dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada bir rapor görmek, birisinin ihanet edeceğine yorumlanır.

Sağlık raporu aldığını görmek bir işe girmeye, Hastalıktan rapor aldığını görmek hayatına çeşni katacak olan ufak tefek değişikliklere; Bilgi vermek amacıyla hazırlanan raporu görmek bazı hususlara vakıf olmaya, dünyev” ve uhrev” kar ve zarar hesabını tuutmaya delalet eder.Rüyada bir rapor görmek , birisinin sizin hakkınızda bir ihbarda bulunacağına işarettir.
■ Rüyada bir rapor görmek, birisinin ihanet edeceğine yorumlanır.
■ Rüyada bir hastaliginizdan dolayi doktordan veya hastane heyetinden bir rapor aldiginizi görmek, sagliginizin yerinde olduguna, bir is hususunda her hangi bir devlet dairesinden fenni bir rapor almak ise, islerinizin düzgün gittigine isarettir.
■ Rüyanizda bir doktordan rapor aldiginizi görmeniz, sagliginizin sizi artik devamli çalismaktan alikoyacak bir yere geldigini ve daha az yorulmaniz için, is yerinizde kendinize bir yardimci seçmeniz geregini gösterir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada rapor almak, islerin durmasina ve sihhatin kaybolmasma isaret eder.
■ Rüyada bir doktordan rapor aldığını görmek; eski sağlığınızı kaybetmeye başladığınıza ve artık çalışmakta zorlandığınıza işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver