Rüyada Poliçe Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Poliçe Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Poliçe Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Poliçe Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada poliçe görmek ticaret yapmak için başkalarından borç para alacağınıza, bu işten kâr sağlayacağınıza ve iş çevrenizdeki diğer emsallerinize karşı üstün duruma geçeceğinize işaret eder.

Bulunduğu yerden daha gelişmiş şehirdeki birine poliçe yazmak ticaret ve menfaat amacıyla borç para almaya, bu parayla kar elde etmeye, işleri yükseltmeye ve emsaline üstün gelmeye; Küçük bir yerleşim alanında oturan birine poliçe yazmak zarar etmeye ve işlerin gerilemesine delalet eder.Rüyada bir bankaya giderek baska bir memleketteki bir arkadasina veya akrabasina bir miktar para göndermek için poliçe çekmek istedigini görmek, ticaret yapmak ve para kazanmak için bir kimseden para isteyecegine delalet eder.
■ Kendisine poliçe ile para gönderildigi halde, parayi alamadigini görmek, yapacagi ticaretten zarar edecegine isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Bulundugu sehirden daha gelismis olan diger bir sehirdeki arkadasina bir poliçe yazmak için bir adama para verdigini gören kimse ticaret ve menfaat ümidiyle bir kimseden borç para alir.
■ Ve ondan kar saglar.
■ Ve emsaline galip gelir, isleri yükselir.
■ Eger poliçesi kendisinin bulundugu sehirden az gelismis veya onun gibi diger bir sehirde ise borç aldigi maldan zarar eder veya ancak sermayesi eline geçer.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver