Rüyada Pasta Görmek | Rüyada Pasta Yemek nedir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada Pasta Görmek | Rüyada Pasta Yemek nedir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada Pasta Görmek | Rüyada Pasta Yemek nedir? Ne anlama gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada Pasta Görmek | Rüyada Pasta Yemek nedir? Ne anlama gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada pasta görmek, müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Aşağıda konu ile ilgili detaylı anlatımımızı bulabilirsiniz.rüyada

Bir pastanede pasta yediğinizi görmek, yakında bir gençle tanışacağınıza; evli iseniz hayırlı bir haber alacağınıza; bekar iseniz mutlu bir evlilik yapacağınıza delalet eder. Pasta, zorlukla elde edilen mala ve paraya da işarettir. Pasta yediğini gören bu şekilde kazandığı parayı, bu şekilde harcar, Elinde pasta olduğunu, fakat yemediğini gören, zahmetle kazandığı mali elinden çıkarmak istemez. Bir başka rivayete göre de: Rüyanızda  pasta görmek, yolculuğa işarettir. Pasta yiyemeyen kimseye rüyada pasta gelmesi üzüntü, keder ve sıkıntıdır.

Rüyada Pasta Görmek ile ilgili Rüya Tabirleri

  • Rüyada taze ve renkli pasta sevinç verecek, hayırlı, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir. Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir. Rüyada pasta yemek; sizi çekemeyen birinin Alay konusu olacağınıza ve ayni zamanda kazandıklarını israf edeceğine, düğün pastası görmek; gelmesini çok uzun zamandır beklediğiniz birine aşkınızı ilan edeceğinize, elinde pasta olup yememek; kazandıklarını en iyi şekilde değerlendireceğine işarettir.
  • Sevginizin karşılığını görecek, sevgilinizle mutlu bir beraberlik yaşayacaksınız. Bu aralar büyük yatırımlar yapmanız, hatta bir ev almanız bile mümkün.
  • Rüyada pasta görülmesi hayırlı, iyi kısmettir. Kremalı pasta iyi sayılmaz.
  • Rüyada taze ve renkli pasta sevinç verecek, hayırlı, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir. Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir.

Rüyada Pasta Yemek ile ilgili Rüya Yorumları

  • Rüyada pasta yemek sizi çekemeyen birinin alay konusu olacağınıza ve aynı zamanda kazandıklarını israf edeceğine, düğün pastası görmek; gelmesini çok uzun zamandır beklediğiniz birine aşkınızı ilan edeceğinize, elinde pasta olup yememek; kazandıklarını en iyi şekilde değerlendireceğine işarettir.
  • Rüyanızda Pasta Yenmesi, yolculuğa işarettir. Pasta yiyemeyen kimseye rüyada pasta gelmesi üzüntü, keder ve sıkıntıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver