Rüyada Park Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Park Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Park Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Park Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada parkta dolaştığını görmek kısmetin açılmasına, mutlu bir evlilik lıayatına, sevinçli ve mutlu günlere işaret eder.

Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır.
■ Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için ağlayacağına yorumlanır.
■ parka girememek önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir.

*Çağdaş Ulema: Park görmek; zengin dostlarla karşılaşacağınıza…
■ Parkta gezinti yapmak; sosyal yönüyle ön plana çıkan neşeli biri olduğunuza veya önemli bir eğlenceye katılacağınıza işarettir.

Rüyada insanın parkta dolaşması çok eğlenceli bir tatile; kapıların üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzülüp gözyaşı dökeceğine veya kapalı kapıdan içeri girememişse, önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir.
■ Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır.
■ Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için ağlayacağına yorumlanır.
■ parka girememek önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir.
■ Güzel bir parkta dolaştığınızı gördüyseniz hoş vakit geçireceğiniz anlamına gelir.Bakımsız parklar, gerçekleşebilecek aksilikleri gösterir.Yemyeşil, çiçekli, çimenli park kısmet, mutluluk, huzur ve rahatı müjdeler.Rüyanizda bir parkta yalniz basiniza dolastiginizi görmek, kismetinizin her hususta açik olduguna, çok mutlu bir evlenme yapacaginiza, evli iseniz ayni sekilde ev halkindan birisini evlendireceginize, hane hayatinizda çok mutlu ve sevinçli dakikalar geçireceginize yorumlanir.Kendini güzel bir parkta gezerken görmek; kısmetinin artacağına,bekar ise,kısa bir zamanda evleneceğine, harap olmuş bir park görmek; işlerinin bozulacağına, parkta bulunan çiçekleri kurumuş olarak görmek; eşi ile ayrılacağına, parkı su basmış olarak görmek; yakın zamanda bir felakete, parkı yanarken görmek; evdekilerden birinin vefatına işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver