Rüyada Para Görmek Uğur Şans Getirir mi- El Falında Para Nedir Hakkında Bilgi

Aşağıda Rüyada Para Görmek Uğur Şans Getirir mi- El Falında Para Nedir ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bozuk para görmek ya da rüyasında birinden bozuk para almak, kavga veya tartışma yaşanacağına işaret olabilir. Rüyada para görmek bazen de aşk hayatındaki sıkıntı tartışma ve sorunların olacağına işaret edebilir.

Rüyada para kaybetmek veya kumar oynamak günlük hayatta bir takım dert tasa ve sıkıntılar olacağını gösterir. veya birisinden bozuk para alan kişi kavga veya bir tartışma yaşayabilir. Ayrıca aşk hayatında da sorunlar ortaya çıkabilir.  Rüyada gümüş para görmek, iyi bir haber alınacağı anlamına gelmektedir. Altın para görmek ise hakkınızda sizi üzecek dedikodu ve söylenceler olacağına işaret eder. Rüyada bakır para görmek zenginlik ve şansı sembolize eder. Rüyada parasi ugur getiren kisiler den para almak ta büyük bir talih kuşunun sizleri beklediği anlamına gelir.

El FALINDA: PARA VE ŞANS

Bize para ile şansın birbirine bağlı olduğu öğretildi ancak el falı sanatında bu ikisi birbirinden ayrı değerlendirilmelidir. Temelde ellerimizin yapısı zenginlikle ilgili tutumuzu belirler. Örneğin dolgun eller çok çalışmaya hazır kişileri temsil ederken hamur gibi yumuşak eller tembellik eğilimini ve iyi yaşamak istediği halde çok çalışmaktan kaçınan kişiyi gösterir. Şans daha belirgin birşeydir ve avuç içi işaretleri arasından dikkatlice ayırt edilmelidir.

DÖRT EL ŞEKLİ

Dört kategorinin her biri para ile zenginliğe farklı karşılık verir. Çizgiler ve işaretler hayatımız boyunca yaşayacağımız bireysel maddi durumları belirtir. Elimizin şekli ise paraya karşı tutumumuzu ve maddi durumumuzu nasıl yönettiğimizi gösterir.


TOPRAK ELİ
Toprak eli sahipleri çok çalışarak ve yavaş para kazanır. İhtiyatlı ve akıllı davranan bu kişiler yeteri kadar para biriktirene kadar düzenli olarak bir köşeye para koyar.


HAVA ELİ
Hava eli insanlarının ticari sezgileri kuvvetlidir, ayrıca bu kişiler genellikle ekonomik pazar ile yatırımlar hakkında bilgi sahibidir. Hava eli sahibi parasını memnuniyetle çeşitli yatırımlar yaparak değerlendirir.


ATEŞ ELİ
Sezgi ya da şans sayesinde parayı kendine çeken Ateş eli sahibinin ekonomik durumu sallantılıdır. Bütün yumurtalarını aynı sepette toplamaktan hoşlanmayan bu kişi sermayesini geniş çapta yatırımlarla değerlendirir.


SU ELİ
Su eli sahipleri maddiyatçı, iş kafalı ya da ekonomi bilgisi olan kişiler değildir. Onlar banka hesapları yerine ruhlarını zenginleştirmeyi tercih ederler. Bununla birlikte yaratıcı yetenekleri sayesinde gerçekten zengin olabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver