Rüyada para görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada para görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada para görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada para görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada para görmek, mücadeleyi temsil eder. Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

  • Rüyada görülen para, riya ve mücadele ile beraber söylenen sözdür.
  • Rüyada para görmek, bir kimse rüyada Allah (C.C.) ın ismi yazılı bir takım paralar görse, Kur an-i Kerim yerine sema ayinini ve şiir söylemeyi kendisi için daha hoş gören bir adam olduğuna yorumlanır.
  • Paraya rastladığını görmek, meşakkat ve bıkkınlıktır. Paralar, üzüntü, keder, darlık ve kendisine keder gelecek söze yorumlanır.
  • Bazen para, bayağı rızka veya sıkıntıdan sonra rahatlığa veya işi az ödülü ve karşılığı çok amele yorumlanır.
  • Para, maldan dolayı meydana gelen muhakemeleşmede veya alimlerin arasında meydana gelen münazarada aciz kalmaya ve sözün tükenmesine yorumlanır.

İslami rüya tabirleri açısından Rüyada para görmek

Üzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa; Para bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine; Gümüş para yutup abdest bozarken para çıkarıldığını görmek zındık lığa Altın yutup para çıkardığını görmek, imandan sonra küfre düşmeye, Sarık yahut şapkası içinde para görmek abdest bozmaya, İzlerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur’an’a tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Para Cüzdanı, Darphane, Paralı Kimse.)

Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servete; para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına; para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve endişelere; para saymaksa, umduğundan daha çok başarılı olacak bir işe işarettir.

Rüyada para almak :vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe yorumlanır. Gümüş para güzel haber, mutluluk demektir. Bakır para güzel, uğurlu bir iştir. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır.

Rüyada para görmek ile ilgili diğer yorumlar

Rüyada para görmek Ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda birçok güzel değişiklikler olacak.

Bozuk para konuşma, laftır. Gümüş para kısmettir. Altın para dedikodu, kıskançlıktır. Kağıt para, kişinin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi sonucunda alacağı paradır.

Rüyada çok paranız olduğunu ve onları saymakla bitiremediğinizi görmek, yapmak istediğiniz bir isi tamamlayamayacağınıza yahut çeliştiğiniz yerde bazı ihmallerinizden dolay zarara uğradığınıza delalet eder. Yolda giderken yerde bir para bularak ildiğinizi görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Bir başka rivayete görende: Rüyada görülen para, riya ve mücadele ile beraber söylenen bir sözdür. Bir kimse rüyada gümüş para yuttuğunu ve abdest bozarken para i çıkardığını görse, o kimse zendik ve Allah (C.C.)’i inkâr eden birisidir. Para, alçak söze ve şerre işarettir. Bir kimse rüyada Allah (C.C.)’in ismi yazılı birtakım paralar görse, Kur’an-i Kerîm yerine sema ayinim ve şiir söylemeyi kendisi için daha hoş görür. Rüyada altın yuttuğunu, abdest ederken para çıkardığını gören Müslüman dininden döner. Paraya rastladığını gören kimse için, meşakkat ve utançlıktır. Paralar, üzüntü, keder, darlık ve kendisine keder gelecek söze işarettir. Bazen para, bayağı rızka veya sıkıntıdan sonra rahatlığa veya isi az mükâfatı çok amele işarettir.

Rüyada para görmek bir kaç şekilde yorumlanır. Gümüş para hayırlı haber, sevinç verici sözdür. Bakır para hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkârdır. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı sözdür.

Rüyada para görmek ; kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine, Rüyada altın para görmek; hastalığa, sıkıntıya, gümüş para görmek; sevince, mutluluğa yeni dostluklara, birinden para almak; can sıkıcı bir haber almaya, para vermek; birinin canını sıkacak bir sözü ona söyleyeceğinize, yerde para bulmak; çok önemli olmayan bir hastalık geçirileceğine, para çalmak; istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize, paranızı çaldırmak; merkezden saklamaya özen gösterdiğiniz bir işin açığa çıkacağına, para basmak; gizli saklı bir teşebbüste bulunulacağına, kendinizi para yırtarken görmek ise; önceden başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye işarettir.

İlgili yazılar:

Rüyada para vermek

Rüyada para almak

www.dijiplat.com

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver