Rüyada Oynamak Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Oynamak Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Oynamak Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Oynamak Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada oyun oynamak gaflete düşmeye ve dinde noksanlığa işaret eder.

Sıkıntıdır.
■ Ama çocukların oynadığını görmek aile için hayırlı olay, olumlu iştir.Rüyada oynamak musibet, hastalik ile yorumlanir.
■ Bazi tabirciler demislerdir ki: Bir kimse rüyada oynadigini görse, bir musibete ugrar, veya hasta olur.
■ Yahut halk arasinda itibari düserek isi rezalete varir.
■ Taninmis bir kisinin karsisinda oynadigini görmek, o kimseyle alay etmege delalet eder.
■ Kendi karsisinda bir toplulugun oynadiklarini görmek, halkin kendisi ile alay ettiklerine isarettir, Cafer-i Sadik’a göre; rüyada oynamak üç sekilde yorumlanir; gam ve keder, bela ve musibet, kadir eksikligi.
■ Rüyada herhangi sekilde olursa olsun oyun oynadigini görmek rakiplerinin kendisini alt etmek için ellerinden gelen her seyi yapacaklarina, hile ve desise ile ticaretinin veya düsündügü islerin önüne geçmek isteyeceklerine delalet eder.
■ satranç dama, tavla gibi oyunlari oynadigini görmek, islerinizde bazi yeni düzen kurmak istediginize; kagit oynadigini görmek, arkadaslari arasinda sir saklayip islerini kimseye açiklamadigina; bir kirda her hangi sekilde oynadigini görmek, bir sirket kurup kazanca kavusacagina; top oynadigini görmek, ticaret hususunda bazi anlasmalar yapacagina ve yeni bazi islere atilacagina delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver