Rüyada Oba Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Oba Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Oba Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Oba Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada bir dere kenarında ve yeşillikler içinde kurulmuş oba görmesi, sevince, sürura, müjdeye, ferah ve genişliğe delâlet eder.
■ Obada misafir olduğunu görmek, rızkın artacağına, rütbeey ve güzel talihe delâlet eder.

Rüyada oba görmek sevince, mutluluğa, ev sahibi olmaya ve yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Rüyada bir ırmak kıyısında ve yeşillikler içerisinde kurulmuş bir oba görmek büyük bir mutluluğa ereceğinize yorumlanır.

Kendini büyük bir çadırın içinde görmek devlet ve saltanata; iş ve arzusunun büyüklüğüne, Obası olduğunu yahut onun altında olduğunu görmek büyük bir nimetle nimetlenmeye, şehid kabirlerini ziyaret etmeye, şehid olarak dünyadan göçmeye; Tanınmayan oba, bbeyaz ve yeşil renkte ise, ibadet ederek yüksek dereceler elde etmeye, Beyt- i Makdis’i ( Mescid-i Aksa’yı) ziyaret etmeye delalet eder.
■ (Ayrıca Bakınız; Çadır, Otağ.)Rüyanızda bir ırmak kıyısında ve yeşillikler içerisinde kurulmuş bir oba görürseniz, bu sonsuz bir sevince ulaşacağınızı ve kendinizi çok mutlu hissedeceğinizi gösterir.
■ Rüyada bir ırmak kıyısında ve yeşillikler içerisinde kurulmuş bir oba görmek büyük bir mutluluğa ereceğinize yorumlanır.
■ Rüyanizda bir oba görmeniz sonsuz bir sevince delalet eder.
■ Yesillikler içinde kurulan bir obayi görmek sevinç ve mutluluga isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimsenin bir yerde kurulmus oba gönnesi, sevince, müjdeye ve ferahliga isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver