Rüyada Murselat suresi Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Murselat suresi Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Murselat suresi Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Murselat suresi Görmek konusunda 5 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bu mübarek sûreyi veya ondan bir parçayı okuduğunu veya kendi üzerine okunduğunu görmek, korku ve şiddetten emin olmaya, genişlik ve rahmetle rızıklanmaya, aile efradı hakkında cömert davranmaya, tevbe ve istiğfara, bâtılı terke ve güzel huya delâlet eder.

Rüyada mürselât suresini okuduğunu görmek her türlü korku ve endişeden emin olmaya, geniş rahmete nail olmaya, aile efradına cömert davranmaya işaret eder.

*İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada Mürselat suresini okumak; rızkınızın bollaşacağına…
■ *İbn-i Sirin: Yalan konuşmaktan tövbe edip kötü şeyleri terk edeceğinize…
■ *Kirmani: Doğru ve dürüst bir yaşam tarzı seçeceğinize işarettir.

Rüyada Mürselat süresini veya ondan bir ayeti okudugu-nu görmek, korkudan emin olmaya, genislik ve rahmetle riziklanmaya, aile efradi hakkinda cömert davranmaya isarettir.

Ibn-i Sirin’e göre, rüyasinda Mürselat suresini okuyan veya dinleyen kisi, yalan söylemeye tövbe ederek, batili terk eder.
■ Din yolunda giderek kendisini herkese sevdirecek isler görür.
■ Bol rizk ile rahmete nail olur, ahiret korkusundan kurtulur.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada Mürselat süresini veya ondan bir ayeti okudugu-nu görmek, korkudan emin olmaya, genislik ve rahmetle riziklanmaya, aile efradi hakkinda cömert davranmaya isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver