Rüyada Misvak Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Misvak Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Misvak Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Misvak Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada abdest alırken misvak kullandığını görmek, onunla dişlerini temizlediği miktarca, Nebiyy-i Zîşan’ın Sünnet-i Seniyyesini yaşamaya, akrabasına iyilik etmeye ve onların külfet ve meşakkatlarına tahammüle delâlet eder.
■ Rüyada misvak kullanıp dişlerinin kanadığını görmek, günahlardan halas olmağa işarettir.
■ Bazı kere de bu rüya, günahları biriktirmeye, aile halkına eza ve cefa etmeye ve onların mallarını almaya delâlet eder.
■ Bazı kere de misvak ile dişlerini kanattığını görmek, halkı gıybet etmeye alâmettir.
■ Nablusî demiştir ki: Rüyada misvak kullandığını görmek, sözden kaçınmaya, bazan günahtan temizlenmeye küfürden sonra İslama, borcu edaya, bazan da kişiyi Cenâb-ı Hakka yaklaştıracak amele ve vaadini yerine getirmeye, bazan da zevcenin hamileliğine ve bekar kadının evlenmesine delâlet eder.

Rüyada misvak kullandığını görmek sünnet-i seniyyeye uymaya, iyilik etmeye, faydalı mala, gam ve kederden kurtulmaya, borçların edasına, korkulardan emin olmaya yorumlanır.
■ Misvak kullanırken dişlerinin kanadığını gören kimse, günahlardan halas olur.
■ Bazen de bu rüya günahları biriktirmeye, aile halkına eziyet etmeye ve onların mallarını almaya işaret eder.

*Allame Meclisi: Rüyada misvak veya kürdan görmek; herhangi bir konuda korku ve endişe içinde olacağınıza işarettir
■ *Müellif: Misvak kullandığınızı görmek; malınızı harcayacağınıza işaretti
■ *Cabir Mağribi: Dişlerinizi misvakla temizlediğinizi görmek; bütün akrabalarınıza iyilik edeceğinize işarettir.

Dişlerini misvakla temizlediğini görmek sünnet-i seniyyeye uymaya, akrabalara iyilik edip, onların sıkıntılarına katlanmaya, Misvak kullanırken dişlerinin kanadığını görmek günahlardan kurtulmya yahut halkın gıybetini yapmaya, Misvak yahut diş fırçası kuullanmak lüzumsuz söz söylemekten kaçınmaya, borcu ödemeye, günahlardan temizlenmeye, sözünü yerine getirmeye, kişiyi Allah’a -c.c.- yaklaştıracak amellere, küfürden sonra İslam’a, kadının hamileliğine, eşler arasındaki sevgi ve yakınlığa yahut bekar kadının evlenmesine delalet eder.Bir kimse rüyada misvak kullandigini görse, misvak kullandigi, onunla dislerini temizledigi miktarca, Resulullah (S.A.V.)in Sünnet-i Seniyesini yasamaya ve akrabasina iyilik etmeye ve onlarin külfet ve mesakkatlarina tahammül etmeye isarettir.
■ Misvak olarak agzina koydugunu gören kimse, Sünnet-i Seniyyeye uyar.
■ Misvak kullanarak dislerinin kanadigini gören kimse, günahlardan kurtulur.
■ Bazen de bu rüya günahlari biriktirmeye, aile halkina eziyet etmeye ve onlarin mallarim almaya isarettir.
■ Misvak kullandigi zaman dislerinden kan aktigini gören kimse, halki giybet eder.
■ Misvak kullanmak, sözden kaçinmaya, bazen günahtan temizlenmeye, borcu ödemeye, bazen de kisiyi Allah-u Teala Hazretlerine (C.C.) yaklastiracak amele ve vaadini yerine getirmeye, bazen de zevcenin hamileligine ve bekar kadinin evlenmesine isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver