Rüyada Meyhane Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Meyhane Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Meyhane Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Meyhane Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişinin rüyada meyhane görmesi, üzüntü ve kederin gitmesine, darlıktan genişliğe delâlet eder.
■ Bazı kere de meyhane görmek, günahkâr kadına ve kötü huylu hizmetçiye işarettir.
■ Rüyada meyhane gören kimseye eğer bir şey vaad edilmişse, bu rüya, vaadinin yerine getirilmesi zamanının yaklaştığına işarettir.
■ Hasta kimsenin meyhane görmesi, ölümünün yaklaştığına delâlet eder.

Rüyada meyhane görmek üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet ettiği gibi bazen de gelebilecek bir fitneye işaret eder.

Rüyada meyhane görmek, rüyaların en hayırlısıdır.
■ Bu rüya iş ve aşk hayatında, sağlık durumunda güzel şeyler olacak; iyi arkadaşlar kazanacak, elinize bol para geçecek demektir.

Takva sahibi için fitneye düşmeye, borç ödeme yahut vaat edilen şeyin vaktinin yaklaşmasına, üzüntü ve keder, hasta için ecelin yaklaşmasına; ahlaksız ve zina yapan kadına, Meynahe görmek bazen üzüntü ve kederin gitmesine, acizlikten sonra güce kavuşmayaa; Meyhaneci görmek faiz yiyen ve satılması haram olan şeyleri satan kimseye, fasık ve günahkar insana; Meyhaneci görmek bazen ilim öğrenmek isteyen için ilme, borçlunun borcunu ödemesine, tövbe etmeye ve iman aydınlığına; hastalıktan kurtulmaya, yaraların iyileşmesine, hayat düzüyinin yüksek olmasına ve hoş geçime delalet eder.Rüyada meyhane görmek, rüyaların en hayırlısıdır.
■ Rüyayı gören işinde, aşk hayatında, sağlık durumunda hep iyiye gidecek, iyi dostlar edinecek, eline bol para geçecek demektir.
■ Rüyada meyhane görmek, rüyaların en hayırlısıdır.
■ Bu rüya iş ve aşk hayatında, sağlık durumunda güzel şeyler olacak; iyi arkadaşlar kazanacak, elinize bol para geçecek demektir.
■ Fitne, kötü söz, haram, yalan, entrikayı işaret eder.Rüyada meyhane görmek, zayifliktan senlige, üzüntü ve kederin gitmesine isarettir.
■ Bazen de bu rüya zina eden kadina ve ahlaksiz hizmetçiye isarettir.
■ Meyhane, üzüntü ve kedere ve sikintiya da isarettir.
■ Meyhaneyi gören kimse hasta ise ölüm zamaninin yaklastigina isarettir.
■ Meyhane gören kimse eger takva sahibi ise, onun üzerine fitnenin gelmesinden korkulur.
■ Eger hidayette ise, dininde zayif olmasina isarettir.Rüyada meyhane görmek; eğlenceye hayatına kapılıp varını yoğunu bu yolda kaybetmeye, bazı insanların kötü davranışlarına maruz kalacağınıza, meyhaneden çıktığınızı görmek; içine düştüğünüz kötü durumdan kurtulacağınıza, bazı yorumculara göre ise; sıkıntıya girmeye, kötü yoldaki bir kadına, hasta ise ölüm vaktinin geldiğine işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver