Rüyada Mengene Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Mengene Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Mengene Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Mengene Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada mengene görmek, kuvvete, ikbale, mala ve şiddete delâlet eder.

Rüyada mengene görmek sıkıntı ve üzüntülerden kurulmaya, sırların açığa çıkmasına, planladığınız bir yolculuktan vazgeçmeye, işlerinizin iyi yürüdüğüne, kâr ve kazancınızın çok artacağına işaret eder.

Rüyada mengene görmek, bir dertten çok yakında sıyrılacağınıza ve çok fazla miktarda para geçeceğine, uzun zamandan beri beklediğiniz bir haber alacağınıza, yakınlarınızdan birinin evleneceğine yorumlanır.

İnatçılıktan vazgeçmeye, şiddetle birlikte mal ve başarıya delalet eder.Rüyada mengene görmek , bir sıkıntıdan çok yakında kurtulacağınıza ve elinize yüklü bir miktarda para geçeceğine, uzun zamandan beri beklediğiniz bir mektubun elinize geçeceğine, yakınlarınızdan birinin evleneceğini görmenize işarettir.
■ Rüyada mengene görmek, bir dertten çok yakında sıyrılacağınıza ve çok fazla miktarda para geçeceğine, uzun zamandan beri beklediğiniz bir haber alacağınıza, yakınlarınızdan birinin evleneceğine yorumlanır.
■ Rüyada mengene görmek, geçim ve isle yorumlanir.
■ Rüyada bir mengenesi oldugunu gören, çok kazanç elde etmek için çare düsünür ve sonunda bulur.
■ Bazilarina göre mengene, islerini iyi yürüten kimseye delalet eder.Rüyada mengene görmek; herkesin sevgisini kazanmaya, mutluluğa işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver