Rüyada Mecusi Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Mecusi Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Mecusi Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Mecusi Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ihtiyar bir mecûsi görmek, düşman ile tâbir olunur.
■ Kendisinin mecûsi olduğunu görmek, büyük bir günaha delâlet eder.
■ Ve o kişi Allah’ın gadabmı icap ettiren yalan yere yemin etmek suretiyle islamı hor ve hakir tutar, böylece ken di felâketini hazırlar.
■ Rüyada ateşe taptığını görmek, sultana hizmet ile tâbir olunur.
■ Çünkü ateş sultandır.
■ Eğer rüyada görülen ateşin dumanı durgun ise, bu kere rüya haram mala delâlet eder.

Mecusi olup ateşe taptığını görmek dünyayı talep etmeye, bütün gayretini dünyaya yöneltmeye ve dinini dünya menfaatleri için kullanmaya; İslam’ı küçümsemeye ve büyük günah işlemeye; Ateşe tapan birini görmek, düşmanını saf dışı bırakmak isitemeyen diğer bir düşmana yahut dünya ehli aşağılık bir kimseye, Mecusi kuşağı takınmak çocuğa yahut İslam dinine yardım etmeye delalet eder.Bir kimsenin rüyada gördügü yasli mecüsi düsmanim helak etmek istemeyen bir düsmandir.
■ Rüyada kendisinin mecdsi oldugunu gören kimse büyük günahlari islemek ve Allahin (C.C.) gadabini icap ettiren yalan yere yemin etmek suretiyle tsiami hor ve hakir tutar.
■ Rüyada mecdsi oldugunu gören kimse, dünyayi talep eder.
■ Bir kimsenin rüyada kendisinin mecOsl oldugunu görmesi, o kimsenin açiga vurdugu dini, Allah (C.C.) için olmayip ancak dünyayi talep etmek için onu bir vesile yaptigina isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver