Rüyada Lastik tekerlek Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Lastik tekerlek Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Lastik tekerlek Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Lastik tekerlek Görmek konusunda 5 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişinin rüyada lastik görmesi, iki yüzlü ve mürâî biri ile ahbaplığa işarettir.

Rüyada lastikten imal edilmiş bir eşya ya da lastik görmek müjdeli bir haber almaya ve eğlenmeye işaret eder.

Rüyada lastik görmek, iki yüzlü bir kişiyle tanışacağınıza, onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize yorumlanır.
■ Bu işten hem para hem de saygınlığınızı kaybetmenize neden olacaktır.
■ Rüyasında bir yere lastik diktiğini gören kimse etrafındakilere fikirlerini kabul ettirebilecektir.
■ Parça halinde lastik herkesi hayrete düşürecek bir olaya yorumlanır.

Rüyanızda lastik görmeniz, iki yüzlü birisiyle tanışacağınıza, onunla bir işe girecek olursanız büyük ölçüde zarara ugrayacağınıza, paranız ve itibarınızdan olacağınıza işarettir.
■ Rüyada lastik görmek, iki yüzlü bir kişiyle tanışacağınıza, onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize yorumlanır.
■ Bu işten hem para hem de saygınlığınızı kaybetmenize neden olacaktır.
■ Rüyasında bir yere lastik diktiğini gören kimse etrafındakilere fikirlerini kabul ettirebilecektir.
■ Parça halinde lastik herkesi hayrete düşürecek bir olaya yorumlanır.
■ Elbiseye takılan lastik sıkıcı, kısıtlayıcı durumdur.Rüyada lastik görmek iki yüzlü bir kimse ile tanismaya delalet eder.
■ Bu kisi ile yapacaginiz bir ortaklik veya is anlasmasinda çok zarara ugrayacaginiza, mali ve kisisel itibarinizin önemli miktarda azalacagina isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada lastik görmek, ikiyüzlü söz götürüp getiren birisi ile tanismaya isarettir, insanin lastik ayakkabi giydigim gören insanin nesesini kaçiracak bir isle karsilasacagina isarettir.
■ Lastik topla oynamak, sevince ve neseye isarettir.
■ Lastik tekerlek görmek, yeni arkadaslarla tanismaya ve onlardan birisi ile de akrabalik kurmaya isarettir.Rüyada bir giyeceğe takılan lastik kısıtlayıcı, sıkıcı bir durumdur.
■ Rüyasında bir yere lastik diktiğini gören kimse kendi fikirlerini kabul ettirebilecektir.
■ Parça halinde lastik herkesi şaşırtacak bir olaya işarettir.Rüyada lastik ayakkabı giydiğini görmek; bir sebepten dolayı mutluluğun bozulacağına işarettir.

Rüyada lastik bir otomobil veya araba tekerlegi görmek, yeni arkadaslarla tanisacagina, bunlardan biri ile bir akrabalik kuracagina isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver