Rüyada Kulak çınlaması Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Kulak çınlaması Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Kulak çınlaması Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Kulak çınlaması Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kulağının çınladığını görmek, rüya sahibinin kendisine ait bir söze delâlet eder.
■ Eğer iki kulağı birden çınlar ve bu da uzun sürerse, insanlar arasında uzun müddet ondan söz edilir.

Rüyada kulağınızın çınladığını görmek hakkınızda çıkan sözlere, iyi veya kötü olan bu sözleri doğruladığınıza delalet eder.
■ İki kulağının birden çınladığını görmek rüya sahibinin halk arasında bahsinin çok geçtiğine ve o kişiden çok söz edildiğine, rüya sahibinin günaha girdiğine ve tövbe istiğfar etmesinin gereğine işaret eder.
■ Rüyada kulağının çınladığını gören kendisine ait bir söz işitir.
■ Eğer iki kulağı birden çınlarsa ve uzun sürerse halk arasında kendinden uzun uzadıya söz edilir.
■ Sağ kulağının çınladığını görmek hayra ve iyiliğine; sol kulağının çınladığını görmek, aleyhinde söylenen kötü sözlere delalet eder.

Kulak çınlaması kişinin kendisi hakkında söylenen lehte ve aleyhte söze, iki kulağın birden uzun süre çınlaması halkın uzun süre kendinden bahsetmesine delalet eder.Rüyada kulaginin çinladigini gören, kendisine ait bir söz isitir.
■ Eger iki kulagi birden çinlarsa, ve uzun sürerse, halk arasinda kendinden uzun uzadiya söz edilir.
■ Sag kulaginin çinladigini görmek hayra ve iyiligine; sol kulaginin çinladigini görmek, aleyhinde söylenen kötü sözlere delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver