Rüyada Küçük sinek Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Küçük sinek Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Küçük sinek Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Küçük sinek Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada insanların kulaklarına giren küçük sinekleri görmek, halkın başında olan adam bir düşmana işarettir.
■ KÜÇÜK TEPE: Rüyada küçük tepe görmek, dört veçhe ile tâbir olunur: a) İzzet, b) Hürmet, c) Rif at, d) Şan sahibi olmak.
■ Rüyada yüksek ve düz bir yerde küçük bir tepe görmek, gördüğü düz yerin büyüklüğü miktarmca, dünya genişliğine erişmeye işarettir.
■ Bir kimsenin rüyada kendisini yüksek bir tepe üzerinde görmesi, saltanat ve reisliğe, malın artmasına, rütbe ve şerefli olmasına delâlet eder.
■ Yine rüyada çamurdan küçük bir tepe üzerinde olduğunu görmek, mülk ve saltanata delâlet eder.
■ İnsanlar topraktan yaratıldıkları cihetle, yer, insana delâlet ettiği için her yüksek tepe ve yerler, neseb, ilim, mal ve saltanat cihetiyle, şöhreti ve medhi diğer insanlardan yüce olan kimseye alâmettir.
■ Rüyada bir tepe veya yüksek bir yer üzerinde durup oraya raptedildiğini görmek, makamın yüksekliğine ve işin güzelliğine delâlet eder.
■ Bazı kere de yüksek yerler, güzel eve, yüksek mertebeye ve güzel bineğe işarettir.
■ Rüyada evlenmeyi arzu eden bir kişinin yüksek bir tepe veya yüksek bir yerde bir şey üzerinde olduğunu görmesi, zengin, şerefli ve medhe lâyık bir hanımla evlenmeye delâlet eder.
■ Hasta adamın rüyada yüksek bir tepe üzerinde olduğunu ve altında da insanlar bulunduğunu görmesi, onun tabutuna ve mezarına işarettir.
■ Rüyada yüksek bir mekânda halka hitap ettiğini veya ezan okuduğunu görmek, mülke ve saltanata delâlet eder.
■ Yine bu rüya, hâkimlik, fetva, ezan ve hitabet gibi şöhret veren ve halkın şereflilerinin ve keremlilerinin bulundukları bir makama delâlet eder.
■ Rüyada yüksek ve düz arazisi olan bir tepe görmek, o düzlük arazinin genişliği nisbetinde insanlar arasında şöhreti ve namı yaygın bir kişiye delâlet eder.

Insanlarin kulaklarma giren küçük sinek, halkin reisi için düsmana delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver