Rüyada köpek balığı görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada köpek balığı görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada köpek balığı görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada köpek balığı görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada köpek balığı görmek, himmet sahibi, şerefli ve soylu bir zata işarettir. Çünkü bu balık güçlü kuvvetli bir yaratıktır ve mağlup edilmesi zordur.

Bazende köpek balığı görmek, kötü ve üzücü bir habere de delâlet eder.

Rüyada köpek balığı görmek, yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağınıza ya da size zarar vermek isteyen düşmanın varlığına işaret eder. Bu rüya şerefli, soylu bir kimseye ve düşmana galip gelmeye de yorumlanır.

Himmet sahibi, şerefli ve soylu bir kimseye delalet eder.Köpek balığı görmek, iyiye yorulmaz. Kötü bir haber alınacağına yorumlanır. Kısmet ama aynı zamanda tehlikeyi de işaret eder.

Bazende rüyada köpek balığı görmek, düşmanlarınız ve sizi kıskanan sahte arkadaşlarınızın varlığına ve daha dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada köpek balığı görmek, hayatta yenilmek bilmeyen bir dostla tabir olunur.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada köpek balığını görmek, himmet sahibi, şerefli ve soylu bir zata işarettir.

Rüyada köpek balığı görmek öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir.

Köpek balığı saldırısına uğramak bir ağrılı, zor veya duygusal anlamda kötü dönem geçirmekte olduğunuzu simgeler.

Rüyada köpek balığı yakalamak veya köpek balığı öldürmek sizin açgözlü ve vicdansız bir kişi olduğunuzu temsil eder.

Rüyada köpek balığı bazende hayatta yenilmek bilmeyen bir dostla tabir olunur.

 

Rüyada bulanık suda balık avlamayı görmede hayır yoktur.

Suda balık avladığını gören bir kimse ferahlayacağı bir sözü işitir. Büyük bir balık avladığını görmek, fayda ve hayra; küçük balık avladığını gören kimsenin de zevk ve menfaatinin gitmesine yorumlanır.

Sazan balığını görmek, evlenmek isteyen ve birisiyle şirket kurmayı düşünen kimse için hayra yorumlanır.

Derisiz ve bu cinsten uzun olan her balık batıl amellere, zahmet, meşakkat ve meydana gelmeyen ümit ve arzulara yorumlanır. Çünkü bu gibi balıklar elden sıyrılarak kayarlar.

Canlı olan bir balığı su veya başka bir yerde tuttuğunu ve onu yediğini gören, menfaate kavuşur. Canlı balık yediğini gören kimse, mülke sahip olur. Tuzlu balık hayır ve devamlı olan mala yorumlanır.

Tenasül uzvundan balık çıktığını görmek, toplumda korku ve huzursuzluğa neden olan zalim bir kimsenin def edilmesine işarettir. Denizde ölmüş balık görmek, gerçekleşmesi mümkün olmayan isteğe yorumlanır. Tuzlu balık, hastalık ve sıkıntı işaretidir.

Balıkların tatlı sudan denize ve denizden tatlı suya geçtiklerini görmek, halk ve devlet arasında çıkacak anlaşmazlık ve huzursuzluğa işarettir. Kurutulmuş balık görmek, dar günde büyük bir yardım görmeye; kendisine gökten balık indiğini görmek, beklenmedik kısmete ve şöhrete; balıkların sıçradığını görmek, neşeli geçecek zamana, sevinçli olaylara; balık tuzlamak, kalp hastalığına; balık kavurmak, kedere.

Balığın kılçığını çıkarmak, bazı insanların sizi aldatmaya çalıştıklarına fakat başarılı olamayacaklarına; balık yumurtası görmek, üzücü habere; balık satmak ise isinde başarılı olmaya işarettir.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver