Rüyada Kitapçı Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Kitapçı Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Kitapçı Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Kitapçı Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişinin rüyada kitapçıyı görmesi, üzüntü ve kederden kurtulmaya, müşkil ve zor işleri halletmeye ve garip haberlere muttali ve vâkıf olmaya delâlet eder.
■ Günahkâr bir kimsenin rüyada kitapçı görmesi, günahtan tev-beye ve kâfirin müslüman olmasına delâlet eder.

İnançsız kimsenin müslüman olmasına, bekar kimsenin evlenmesine, günahkarın tövbe etmesine; zor ve çetin şeyleri halletmeye, üzüntü ve kederden kurtulmaya ve ilginç haberler duymaya delalet eder.Rüyada kitapçi görmek, ferahlikla tabir olunur.
■ Rüyasinda bir kitapçi dükkanina girdigini ve kitapçi ile konustugunu gören, sikintidan kurtulur.
■ Kitapçidan kitap satin alarak parasini ödedigini görmek, hayatta bilmedigi, fakat merak ettigi bazi seyleri ögrenmek istedigine; kitapçidan bazi kitaplar hakkinda bilgi almak için onunla konustugunu görmek, ilim ögrenmek için bir alime basvuracagina veya bir sanat hakkinda aydinlanmak istegi ile bir akademiye veya bir uzmana gidecegine delalet eder.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada kitapçiyi görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, müskil seyleri halletmeye ve garip haberlere muttali ve vakif olmaya, bekarlari evlendirmeye.
■ günahkar bir kimsenin, tövbe etmesine ve kafirin Müslüman olmasina isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver