Rüyada Kırağı Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Kırağı Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Kırağı Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Kırağı Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Mevsimi içinde kırağı görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, düşman ve kıskançları kahretmeye ve onlar üzerine galip gelmeye delâlet eder.
■ Rüyada her tarafı donduran ve kapıları kaplayan kırağıyı görmek, geçim ve yaşayışın iptaline, işlerin durgunluğuna işarettir.
■ Buz halinde kırağı görmek, gam, keder, acı ve ızdıraba delâlet eder.
■ Ancak kendisi su alıp bir kap içerisine koyduğunu ve o kapta suyun donduğunu görürse, bu rüya, mala ve menfaata delâlet eder.
■ Rüyada ağaçlar üzerine çiğ ve kırağı yağmış ve yaprakları ıslatmış olduğunu görmek, o mahal halkının kerem sahibi bir kimseden menfaat elde edeceklerine işarettir.
■ Bir kimsenin rüyada kırağı ve çiğ’i toplayıp içtiğini görmesi, nimet ve rızka delâlet eder.
■ Yine rüyada üstü ve elbisesi çiğ ve kırağı ile ıslandığını görmek, büyük kimseler tarafından muavenet ve kereme mazhariyete delâlet eder.

Rüyada mevsiminde kırağı görmek sıkıntılardan, üzüntülerden kurtulmaya, düşmana galip gelmeye, bütün kötülük ve şerlerden emin olmaya işaret eder.
■ Rüyada üzerine kırağı yağdığını görmek bazı kimselerden yardım ve menfaat göreceğinize, işlerin açılacağına, kâr ve kazancın artmasına yorumlanır.
■ Mevsimi dışında kırağı görmek hayra yorumlanmaz, geçim sıkıntısına, üzüntü ve kedere, işlerin durgunluğuna işaret eder.

Mevsiminde kırağı görmek haset eden ve düşmanlık yapan kimseye galip gelmeye, üzüntü ve kederden kurtulmaya, Mevsimsiz yağan kırağı işlerin durgunlaşmasına, üzüntü ve kedere delalet eder.Rüyada mevsiminde görülen kiragi, üzüntü ve kederin gitmesine.düsman ve kiskançtan kahredip galip gelmeye isarettir.
■ Rüyada görülen kiragi sulan dondurur, agaçlari bozar ve kapilari kapatirsa, islerin durgunluGuna, yolculuklarin yapilmasina isarettir.
■ Kiragida, yerleri dondurmasi ve fazla islakliGi sebebiyle hayir yoktur.
■ Bundan dolayi, bir kimsenin üzerine kiragi yagsa yahut kendisi bir kiragi içine düsse o kimse bir belaya ugrar.
■ Rüyada görülen kiragi, gam ve keder, aci ve azaptir,

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver