Rüyada Karpuz Görmek Ne demektir? Ne Anlama Gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada Karpuz Görmek Ne demektir? Ne Anlama Gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada Karpuz Görmek Ne demektir? Ne Anlama Gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada Karpuz Görmek Ne demektir? Ne Anlama Gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada karpuz görmek tatlı ise hayır ve menfaattir. Mevsiminde karpuz görmek tatlı olmasa bile kavun görmekten hayırlıdır. Küçük karpuzları görmek, büyüklerini görmekten hayırlıdır. Detaylı Anlatımımızı Aşağıda bulabilirsiniz.

  • Rüyada karpuz görmek sıkıntıların artmasına, karpuz ekmek; iyi bir işe başlamaya, mevsiminde karpuz yemek üzüntülerden kurtulmaya, bozulmuş karpuz yemek hastalığa, olmuş karpuz helal mala yorumlanır.
  • Karpuz satın almak yeni bir işe para yatıracağınıza, karpuz kesmek kötü haber almaya, karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır

İslami rüya Yorumları açısından Rüyada Karpuz Görmek

  • Kirmanı ye göre; Rüyasında mevsiminde bir karpuz görüp yiyen kederden ve sıkıntıdan kurtulur. Evinde bir çok karpuz olduğunu gören, gayet zor bir belaya düşer.
  • Abdulganı Nablusi ye göre; Vaktinde olmak şartı ile karpuz görmek menfaatli ve geçimi yolunda bir eşe delalet eder. İçi boşalmamış ve bozulmamış karpuz görmek ve yemek vücut sağlığına delalet eder.
  • İbni şirin (rahmetullahi aleyh)”in tabiri: Rüyada karpuz hastalıktır. Karpuz aldığını gören kimseye, hiç beklemediği bir yerden bir üzüntü gelir. Yeşil karpuz bedenin sağlığına, ellerini semaya kaldırıp karpuz aldığını görmek, hızlı bir şekilde zengin olacağına delalet eder, denilmiştir. 327Yeşil Hint karpuzu insanların gözünde soğuk ve ağır ruhlu kişilere delalet eder.
  • Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada karpuz yediğini gören kimse, hapisten çıkar. Hint karpuzu gören kimse, insanların nazarında soğuk bir kimse görü­lür veya ağır sözler eder. Âşık olan veya nişanlanan bir kimsenin karpuz görmesi güzeldir Karpuz bostanı üzüntülü kişilere, çalışmak isteyen kimse­ler için karpuz görmek işsizliğe ve alçaklığa delalet eder.
  • Rüyada Karpuz Yemek ile ilgili olarak; Yeşil karpuz şehre, çocuğa veya hanıma delalet eder. Karpuza ihtiyacı olan bir hastaya, karpuz getirdiğini görmek o hastanın iyileşmesine, ihtiyaç duymuyorsa hastalığa işaret eder. Karpuzun içi anlayış ve ilme, sarı karpuz iyilikleri ile anılan kadın ve erkeklere delalet eder. Kesilmiş, dilimlenmiş karpuz görmek, taksitle ödenecek borca, kırmızı karpuz süs eşyalarına delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver