Rüyada Karatavuk Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Karatavuk Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Karatavuk Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Karatavuk Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kara tavuk görmek, zeki bir çocuğa ve güzel kıyafetli talebeye işarettir.
■ Rüyada kara tavuğun uçtuğunu gören kimsenin oğlu veya oğlu gibi sevdiği birisi sefere çıkar.
■ Rüyada bir kara tavuk tuttuğunu veya satın aldığını yahut birisinin hediye ettiğini görmek, hayırlı evlada veya faydalı ve itaatkâr hizmetçiye delâlet eder.
■ Cafer-i Sâdık (r.a.) demiştir ki: Rüyada kara tavuk görmek, dört vech ile tâbir olunur: a) Saliha ve âbide bir zevce, b) İtaatkâr hizmetçi, c) Hayra götüren arkadaş, d) Sadık ve çalışkan bir adam.
■ Cabiru’l-Mağribî demiştir ki: Rüyada dişi kara tavuk görmek, zevceye, erkek kara tavuk görmek, mütedeyyin, halûk, vakar sahibi arkadaş veya hizmetkâra delâlet eder.

Güzel konuşan, söz sanatlarına vakıf, edip ve sanatkar birine, parlak zekalı çocuğa yahut güzel giyimli kimseye delalet eder.Rüyada kara tavuk görmek, erkek çocuk ile tabir olunur.
■ Elinden bir kara tavuk uçtugunu görenin sevdigi bir adami yolculuga çikar.
■ Bir kara tavuk tuttugunu veya satin aldigini veya birinin kendisine hediye ettigini gören, hayirli bir evlada veya kendisine itaat eden bir hizmetçiye nail olur.
■ Kara tavugun kendisi ile konustugunu gören, herkesin sasiracagi bir hayirli is yapar.
■ Cabirel-Magribiye göre; rüyada kara tavuk, ese, kara horoz ise dindar, iyi kalpli bir arkadas veya hizmetçiye delalet eder.
■ Bir kara tavuk aldigini gören, genç bir kadin ile evlenir.
■ Agzindan veya ardindan bir kara tavuk çiktigini görenin hakkinda kötü konusacak bir çocugu dünyaya gelir.
■ Cafer-i Sadika göre; rüyada kara tavuk görmek dört sekilde tabir olunur: Sadik ve çaliskan bir erkek, hayirli bir arkadas, itaatli bir hizmetçi, iyi huylu bir es.
■ Kara tavugun tüyü ve eti.
■ mal ve menfaattir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver