Rüyada Kapıcı Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Kapıcı Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Kapıcı Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Kapıcı Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kapıcı görmek, faydasız bir hizmetçi ile tâbir olunur.
■ Rüyada kendisini devlet reisinin kapıcısı olarak görmek, eğer ehil ise bir şehre vali tayin edilmeye delâlet eder.

Rüyada kapıcı gören kimsenin mevki ve itibarı yükselir, önemli göreve getirilir.
■ Önemli bir adamın kapıcılığını yaptığını görmek ise tüccar için kazancının artmasına, borçlu ise borcunu ödeyeceğine, kazancının bereketlenmesine işaret eder.

Kapıcı olduğunu görmek memuriyete, önemli bir göreve getirilmeye, Bilinmeyen kapıcı işleri kolaylaştıran yahut kişiye zorluk çıkartan kimseye delalet eder.Kısmet veren, kısmete neden olan kimsedir.
■ Üniformalı kapıcı, çok önemli ve nüfuslu biridir.Rüyada kapici görmek, halkin intizamini saglayan ve idare eden kudretli bir kisi olarak tabir olunur.
■ Rüyasinda büyük bir devlet adaminin kapicisi oldugunu görmek, yakinda isinin büyüyecegine, tüccarsa kazancinin artacagina.
■ memur veya isçi ise maasinin yükselecegine, borçlu ise borcunu ödeyecegine, alacakli ise alacagini alacagina delalet eder.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada kapici görmek iyi ve kötü insanlarin kendisine itimat ettigi ve istisare ettikleri büyük bir kimseye isarettir.
■ Rüyada görülen kapici, sebeplerin geçersizligine isarettir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver