Rüyada Kanal Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Kanal Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Kanal Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Kanal Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kanal görmek, bekçiye ve devlet reisinin haznedarına delâlet eder.
■ Rüyada bir su kanalının yüzerek geçtiğini görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, darlıktan selâmete ermeye işarettir.

Rüyada içinden su akan kanal görmek geçim darlığı çekmeyeceğinize, makam ve mevki sahibi olacağınıza, meşakkatli bir deniz yolculuğuna çıkacağınıza işaret eder.

Bekçiye yahut devletin mali işlerine bakan kimseye, İçinde su bulunan kanal kolaylığa, susuz kanal zorluk ve güçlüğe delalet eder.Eğer kanaldan akan su kirli ise hastalığa, özellikle de mide sorunlarına işarettir.
■ Temiz su, mutlu ve rahat bir yaşam süreceğinizin habercisidir.
■ Yani bir iş, zevk verecek bir konudur.Rüyada içinde su bulunan bir kanal görmek, hayatinin önemli bir safhasinda olduguna; kanaldaki su temizse bu dönemini rahat geçirecegine, pisse buhranli günlerin yakin olduguna delalet eder.
■ Bazilarina göre; rüyada kanal görmek, bu kanaldan geçmek, simdiye kadar sahip oldugu imkanlarin yok oldugunu görmek demektir.
■ Kanali bastan basa karsiya geçtigini gören eski imkaninin bir kismini elinde bulundurur.
■ Kanal zorluk ve engel demektir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada kanal görmek, han, dükkan, san’at ve yolculuk gibi nzkin gelecegi yerlere ve sebebine isarettir.
■ Bir kimse rüyada bir sehrin disindan içine dogru bir kanalla temiz su aktigini ve halkin o sudan içerek Allah (C.C.)’a hamd ettiklerini ve kaplarini doldurduklarini görse, hastaliklardan kurtulurlar.
■ Eger onlar bir siddet ve sikinti içinde iseler, Allah-u Teala onlara ya devamli yagmur veya yiyecek ya da riziklarinda ucuzluk ve bolluk, genislik, yasayislarinda refah ihsan eder.
■ Kanalin suyu bulanik, tuzlu yahut kanalin haricine tasar ve halka zarar verirse, salgin hastaligin halka ariz olmasina, yahut yolculuk ve gurbette bulunanlardan kendilerine çirkin bir haberin gelmesine ya da haram ve habis mala isarettir.
■ Bir kimse bir kanalin bostan veya tarlasina aktigini görse, bekar ise.
■ Evlenir.
■ Suyu kanalindan çikararak halka zarar verdigim görmek, bir taraftan halk; üzerine gelecek ve onlarda yayilacak kötü ve yaramaz haberlere isarettir.
■ Rüyada kanal, bekçiye ve muhasebeciye isarettir.
■ Içinden su akmiyorsa rüya sahibinin isi güçlesir ve onun için bir fayda yoktur.
■ Eger su akiyorsa.
■ rüya sahibine bu kolayliktir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver