Rüyada Kahin Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Kahin Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Kahin Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Kahin Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada kâhin görmesi, dünyadan ve şüpheli şeylerden uzak durmaya veya ilmi için kendisine uyulan İmam ve Fıkıh âlimine ya da hiç kimsenin fikrinden ayrılmadığı âlime delâlet eder.
■ Bazı kere de kâhin görmek, kedere, üzüntüye ve asılsız habere delâlet eder.
■ Çünkü kâhinleri doğrulamak cehalet alâmetidir.

Rüyasında kahin gören insan daha önce aşk yaşadığı biriyle tekrar aşk yaşanacağına işarettir.

Falcı, astrolog gibi gelecekten haber verdiğini iddia eden birini görmek ameli boşa çıkaracak eğilimlere, Bir kahine gidip ona bir şeyler sorduğunu görmek şiddetli üzüntü ve kedere, Kahin, görüş ve fikirleri itibar gören alim bir kimseye, Kendisinin falccı olduğunu görmek hayır, iyilik ve şöhrete, Müneccim görmek ileri gelen kimselerle sohbet etmeye, onların sırlarına vakıf olmaya; yalan yanlış demeden, durmaksızın söz üretmeye ve gevezeliğe; Müneccim bazen müjde va korkuya, ilim ve amele; Falcıya gidip bir şey sormak ve onun dediklerini onaylamak Allah’ın (c.c.) indirdiği kitabı ve Peygamberimizin (s.a.v.) ümmetine bildirdiği hususları inkar etmeye delalet eder.
■ Astroloğun söylediklerini önemsemediğini ve onlara inanmadığını gören kimse aklıselimi vedini prensipleri kendine rehber edinir.Rüyada kahin görmek, eskiden ilişkiniz olan birisi ile yeniden karşılaşıp, ilişki kuracağınıza ve tatlı aşk günleri yaşayacağınıza işarettir.
■ Rüyasında kahin gören insan daha önce aşk yaşadığı biriyle tekrar aşk yaşanacağına işarettir.
■ Kahinin rüyada söyledikleri olduğu gibi çıkar.
■ Veya kişi hiç ummadığı bir durumla karşılaşırRüyada kahin görmek süpheye yorumlanir.
■ Rüyasinda bir kahinle tanisip konustugunu görmek, dünyada yalniz inandigi seylerle ugrasacagina, süpheden daima uzak kalacagina delalet eder.
■ Rüyada kendisinin bir kahin (falci) oldugunu veya herkesten fazla falcilik bildigini görmek bütün insanlar için hayirli seyler olacagina isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver