Rüyada Izgara Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Izgara Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Izgara Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Izgara Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ızgarada et pişirdiğini görmek, nimet ve rızka işarettir.
■ Izgarayı temizlediğini görmek, günahlardan arınmaya ve tevbeye delâlet eder.
■ Yine rüyada ızgarayı ateşle temizlemek, hatalardan ve hastalıklardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada ızgarada bir şey pişirdiğini görmek işlerin başarıyla tamamlanacağına ve kocasının malına gerekli ehemmiyeti vermeyip ziyan eden kadına da yorumlanır.
■ Rüyada ızgara yaptığını gören, hanımı yüzünden bir suçla itham edilir, rüyada duvara asılı ızgara görmek, yakm akraba ve dostlarınızın sizin yardımınıza ihtiyacı olduğuna, onlara yardım elini uzatmanız gerektiğine işaret eder.
■ Rüyada ızgarayı temizlediğini görmek, günahlarınızın affedileceğine bunun için de tövbe etmeniz ve hayır, hasenatta bulunmanız gerektiğine işaret eder.
■ Rüyada ızgarayı parçaladığınızı görmek bütün dert ve tasalarınızdan kurtulacağınıza, temiz ızgara görmek, muhtaçların ihtiyaçlarını gidereceğinize işaret eder.

Kullanılmayan ve pas tutan ızgara cimriliğe, kalp katılığına, Izgarayı temizlemek tövbe etmeye, Izgarada bir şey pişirmek, gizi şeylerin açığa çıkmasına yahut misafire , Kullanılan ve temiz ızgara cömertliğe, zor işlerin kolaylaşmasına delalet eder.Rüyada izgara görmek, kocasinin malinin ziyanina önem vermeyen kadin veya hizmetçi ile tabir olunur.
■ Izgara ile bir sey pisirdigini görmek, karisi veya hizmetçisi yüzünden efendisinin cebinden para çikacagina isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver