Rüyada Islanmak Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Islanmak Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Islanmak Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Islanmak Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yağmurdan veya başka bir şeyden ıslandığını görmek, zahmet ve meşakkate delâlet eder.
■ Islandıktan sonra kuruduğunu ve eski haline geldiğini görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir.

Rüyada yağmurda veya başka bir suda ıslandığını görmek büyük bir kısmete nail olmaya, hastalıklardan kurtulmaya, arzulara kavuşmaya işaret eder.

İster yağmurda ister suda olsun iyice ıslanmak, başarısızlıklarla geçecek bir zamana, bu başarısızlıktan sonra mutluluğa ve güzel hayata işaret eder.

Çiseleyen yahut normal olarak yağan yağmur altında ıslanmak rahmet ve berekete, Allahu Teala’yı çokça zikretmeye, sağlık ve zindeliğe, Sağanakta yahut başka bir şekilde ıslanmak arzu ve isteklerin sabır ve çalışmayla gerçekleşmesine delalet eder.İster yağmurda ister suda olsun iyice ıslanmak, başarısızlıklarla geçecek bir zamana, bu başarısızlıktan sonra mutluluğa ve güzel hayata işaret eder.
■ Ister yagmurdan, ister sudan olsun sirilsik-lam islanmak büyük bir kismete delalet eder.
■ Dus altina girerek islandigini görmek, girdigi her hangi bir isinden bol para kazanacagina, bir sel içine veya bir çukurda biriken bir suya düserek is-lanmak, para yüzünden bir ortagi ile veya ev halki ile aralarinda tartisma çikacagina, denize veya göle veyahut bir nehre girerek islandigini görmek, büyük bir mirasa konacagina isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada islanmak Allah’in rahmetine nail olmakla isaret eder Bazen de islanmak büyük bir kismete isaret eder.
■ Bazi tabirciler islanmak bol kazanç ve mirastan mal elde etmek olarak yorumlanmistir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver