Rüyada İplik Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada İplik Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada İplik Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada İplik Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada görülen iplik, delil ve şahiddir.
■ Bu sebeple rüyada bir iplik teli büktüğünü ve bunu bir insanın boğazına atıp bu iple o insanı çektiğini veya bir urganı çektiğini görmek, halkın reisi olmaya ve halkı ardınca sürüklemeye delâlet eder.
■ Beyaz iplik sabaha, siyah iplik de geceye alâmettir.
■ Düğümlenmiş iplik sihir ile tâbir edilir.
■ Rüyada, yapağı, deve yünü, keçi kılı ve emsali iplik yaptığını görmek, yolculuk ile tâbir olunur ve o kişi seferden hayır görür.

Rüyada düğümlenmiş ip görmek büyüye, beyaz iplik sabaha, siyah iplik geceye yorumlanır.
■ Rüyada iplik görmek rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına da delalet eder.
■ Rüyada birinin boynuna iplik geçirip çektiğini görmek, rüya sahibinin bulunduğu yerde sözü geçen biri olacağına işaret eder.
■ Rüyada bir ipe tutunduğunu görmek, imanınızın kuvvetleneceğine, dertlerinizden ve kaygılarınızdan kurtulacağınıza işaret eder.
■ Rüyada gökten ip sarkıtıldığını görmek, islâm’ın hükümlerine sıkı sıkıya sarılacağınıza, rüyada ip büktüğünüzü görmek, yakın bir zamanda yolculuğa çıkacağınıza, bükülü ipi birisinin boynuna attığınızı görmek, evleneceğinize, kısmetinizin açılacağına yorumlanır.

İp, yapılmakta olan veya yapılacak iş hakkında bilgi verir.
■ Rüya ipliğin durumuna göre yorumlanır.
■ Rüyada iplik, delil ve sahiddir.
■ Bundan dolayi bir iplik teli büktügünü ve bunu bir insanin bogazina atip bununla o insani çektigini yahut o iplik teli ile bir urgani çektigini gören kimse kumandan ve halki bir yere götürür.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver