Rüyada İltifat Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada İltifat Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada İltifat Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada İltifat Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sağına soluna iltifat ederek baktığını görmek, bu bakış namaz esnasında olursa arkadaşlara düşkünlüğe delâlet eder.
■ Rüyada birine iltifat ettiğini görmek, iyilik etmeye ve güzel ahlâka işarettir.
■ Birinin iltifakına mazhar olmak, sevinç ve sürura delâlet eder.

Rüyada bir kimseye iltifatta bulunduğunu görmek sevecen bir kişiliğiniz olduğuna, herkes hakkında iyi düşünen herkesi seven birisi olduğunuzdan dolayı sizi de herkesin çok sevdiğine ve size çok itibar ettiklerine, saydıklarına işaret eder.
■ Rüyada iş yerinde amirinden veya arkadaşlarından iltifat görmek işinizde yükseleceğinize, makam ve kazancınızın artacağına işaret eder.
■ Rüyada birisinin size iltifatta bulunduğunu ancak ona yüz vermediğinizi görmek elinize geçetl fırsatları kaçıracağınıza işaret eder.

Hak eden kimseye iltifatta bulunmak tevazuya, hak ve kıymet bilirliğe, Allahü Teala’nın üzerine olan nimetini açığa vurmaya, Yağcılık olsun diye meziyetsiz birine iltifatta bulunmak riyakarlığa delalet eder.

Rüyada iltifat almak, yakında aile içinde çıkacak olan bir kavgaya işaret eder.Rüyasinda kendisine veya kendisinin bir baskasina iltifatta bulundugunu görmek, insanlar hakkinda daima iyi düsünen ve herkesi seven bir kisi olduguna delalet eder.
■ Kendisine bir arkadasinin veya çalistigi yerdeki amirlerinden birisinin iltifat ettigini görmek, o yerde yükselecegine, kazancinin artacagina, ev halkinin kendisine iltifatta bulunduklarini görmek is hayatinda basarili olacagina ve herkes tarafindan takdir edilecegine isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver