Rüyada Hücre Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Hücre Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Hücre Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Hücre Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bir zindanın hücresini görmek, hayatın sakin ve sessiz geçeceğine delâlet eder.
■ Kendisini hücreye konulmuş görmek, sıkıntı ve kedere delâlet eder.
■ Çünkü hücre sıkıntı ve ızdırap yeridir.

Rüyada hapishane hücresi görmek hayatınızın çok sakin, sessiz ve yalnız geçeceğine, iyilik ettiğiniz kimseden kötülük göreceğinize işaret eder.

Önemli bir karar almanız gerekecek.
■ Önemli bir karar almanız gerektiğinin işaretidir.
■ Bu nedenle her sırrınızı insanlarla paylaşmamanızda yarar var, kafanızı karıştırabilirler.Rüyada hücre, sikinti ile yorumlanir.
■ Rüyasinda bir hücreye kapatildigini görmek bir isinden dolayi çok sikilacagina, hücresinin tek penceresi oldugunu ve bu pencereden bakamadigini görmek, ümitsizlige delalet eder.
■ Kapatildigi hücreden çi-karildigini görmek, bütün sikintilarinin geçtigine, islerinin düzelecegine isarettir.Önemli bir karar almanız gerektiğinin işaretidir.Önemli bir karar almanız gerektiğinin işaretidir.

Hapishane hücresi topluluktan tecrid edilmeye, kamu görevlileri için işten el çektirilmeye, İnzivaya çekilip huzur bulmaya yahut varlıklar üzerine düşünerek bilgi ve hikmet sahibi olmaya, İnsan vücunudu meydana getiren hücreleri görmek, bir iş yahut durrum hakkında yeterli bilgiyi veren küçük ipuçları ve unsurlara delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver