Rüyada Horlamak Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Horlamak Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Horlamak Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Horlamak Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişinin rüyada horladığını görmesi, düşmanının kendisine erişmesine ve gizli tutulmasını istediği şeyinin meydana çıkmasına delâlet eder.
■ Bazı kere de rüyada horuldamak, korku ve şiddetten emin olmaya ve rahatlığa işarettir.

Sevinçli kimselerin rüyada kendilerinde hissettikleri horlanma gibi durumlar, onlarin düsmanlanyia karsilastiklarinda zayif ve aciz kalarak dagilmalarina, mihnet ve sikinti içinde bulunanlarin da, rahata kavusmalarina tabir edilir.

Uyurken korladığını görmek gizli şeylerin açığa çıkmasına; güven ortamına ve rahatlığa, Birini horlarken görmek, bilinen biri ise, onun işinde gaflet göstermesine; bilinmeyen biri ise sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.
■ ( Küçümsemek anlamı için Bakınız; Hor ve Hakir Görmek.)Rüyada horlamak, kişinin ağzından laf kaçıracağına işaret eder.Rüyanizda yaninizda veya yataginizda horlayan bir kimse oldugunu ve sizin rahatsiz olarak uyuyamadiginizi görmek, uyanik iken size münasebetsiz teklifler yapan ve isinizden sogutmak isteyen bazi kimselerin olduguna isarettir.
■ Rüyada horlama sirla yorumlanir.
■ Rüyada horladigini görmek, sakladigi bir sirrin açiga vurulacagina, baskasinin horladigini görmek, ona ait bir sirrin açiklanacagina delalet eder.
■ Bir rivayete göre uykuda horladigini görmek, korkudan emin olmaya ve islerinizin emniyet içinde olusmasina isarettir.
■ Çünkü uyku in-sanin emniyette olmasini ve huzur içinde bulunmasini saglar.
■ Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyada horuldamasi, düsmaninin kendisine erismesine ve gizli tutulmasini istedigi sevinin meydana çikmasina tabir edilir.
■ Bazen de rüyada horuldamak, korkusuzluga ve rahatliga isaret eder.
■ Bir kimse rüyada bir kisinin horuldadigini görse, horuldayan kimsenin kendi isinde gaflet içerisinde oldugunu ve diledigi bir kimseyi çalistiracagina isaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver